Úvod > O nás > Zprávy z redakce > Chcete být dokonalá? Stačí být dobrá tak akorát!

Chcete být dokonalá? Stačí být dobrá tak akorát!

14. 05. 2017

Ženy prý samy sebe kritizují v průměru osmkrát denně... Také oblíbená spisovatelka a bloggerka Bára Šťastná si dlouho myslela, že opravdový a báječný život začne teprve tehdy, až bude vše stíhat, zhubne, udělá si pořádek ve skříni i v účetnictví, konečně změní účes a naučí se meditovat. Jenže pak zjistila, že život už dávno začal. A že ji vlastně baví právě takový, jaký je. Ve své nové knize Dobrá tak akorát přináší další porci svých životních omylů, ale i vtipných postřehů.

„Tahle kniha je plná historek o tom, co se mi nepovedlo. O tom, co všechno jsem nestihla, pokazila nebo to nedopadlo zrovna podle mých představ. Ale taky o tom, že právě takovýhle život je doopravdy můj a že přesně takhle mě to baví. Zkrátka že je dobrý tak akorát," říká o své novince sama autorka.

Bára Šťastná má na svém kontě již dvě úspěšné knihy, ve kterých se věnuje hledání štěstí obyčejných pracujících lidí, rodičů s hypotékou a všednodenními starostmi. Svou Šťastnou knihou a knížkou Jak jsem sebrala odvahu nadchla tisíce čtenářek podobně jako svým optimistickým webem Šťastný blog, na němž začala zhruba před pěti lety popisovat své cesty za štěstím. Bára Šťastná píše s nadhledem, vtipně a hlavně pravdivě - zkrátka ze života. A drží se toho i ve své aktuální novince Dobrá tak akorát.

Zprávy z redakce

31. 07. 2017

Co vás čeká v thrilleru Černé lekníny?

Máte chuť na pořádnou detektivku? Smlsněte si na třetí knize jednoho ze současných nejčtenějších... [více]

20. 07. 2017

Literární salón s Irenou Obermannovou

Irena Obermannová vydává novou knihu Dobré duše, která je zároveň autorčinou... [více]