Úvod > O nás > Zprávy z redakce > Čtení beletrie zlepšuje vztahy mezi lidmi

Čtení beletrie zlepšuje vztahy mezi lidmi

11. 08. 2015

Podle nejnovějšího britského průzkumu napomáhá pravidelná četba beletristických knih rozvoji mezilidských vztahů. Prokazatelně totiž u čtenářů posiluje schopnost empatie.

Pro ty, kdo beletrii věnují čas pravidelně a dlouhodobě, plynou z tohoto koníčku na základě průzkumu i další benefity, jako je méně stresu a nižší pravděpodobnost deprese, vyšší sebevědomí a kvalitnější spánek. (Novinky.cz)

Pro váš kvalitnější spánek proto vybíráme ty nejlepší beletristické kousky, jak zahraniční tak od našich českých autorů.

Pokud toužíte po vyšším sebevědomí, neměli byste v k nihkupectví přehlédnout novou knihu Báry Šťastné Jak jsem sebrala odvahu.  Proti depresím by mohla pomoci vtipná kniha Srdcový kluk , popisuje jak domácí mazlíček zabránil rozvodu svých pánů. A před spaním trochu napětí prostřednictvím Promlčení  - první díl nové detektivní série od držitele ceny za nejlepší českou detektivku.

Zprávy z redakce

08. 06. 2018

Zveme vás na besedu s Michalou Jendruchovou

V pondělí 18. června od 17:00 [více]

27. 05. 2018

Která je ta druhá? Ďábelsky chytrá hra na kočku a myš začíná

Do Edice TOP thriller, která již od loňského podzimu představuje ty nejlepší knihy plné napětí,... [více]

Tento web používá pro svoji funkčnost, analýzu návštěvnosti a nástroje marketingu soubory cookies. ZOBRAZIT DETAILY Rozumím