Úvod > O nás > Zprávy z redakce > Hon na čarodějnice začíná

Hon na čarodějnice začíná

09. 04. 2018

Když se nedaleko Fjällbacky ztratí malá Linnea, vyplují na povrch tragické vzpomínky. Před třiceti lety zde zmizela holčička, kterou později našli zavraždě¬nou. Za její smrt byly odsouzeny dvě třináctileté dívky, které pro svůj věk unikly vězení. Jedna z nich tu vede tichý život, druhá se poprvé od tragédie vrací zpět. Poté co Linneu najdou, začíná vyšetřování. A začíná také hon na čarodějnice, který přinese strašlivé následky…

Čarodějnice, nová detektivka od nejprodávanější švédské autorky krimi Camilly Läckberg, vychází už 19. dubna. Autorka na scénu opět přivádí sympatickou dvojici vyšetřovatelů, spisovatelku Eriku a policistu Patrika, kteří tvoří v prostředí severských detektivek nebývale šťastný manželský pár. Čtenáři se tak mohou těšit na mistrně vyvážený mix napětí a důvěrně známé scény z rodinného života.

Knihy Camilly Läckberg vycházejí ve více než 60 zemích světa a celkem se jich prodalo již přes 20 milionů výtisků. Nenechte si ujít napínavou novinku od nekorunované královny severských detektivek!

„…Autorka je skvělá manipulátorka, pohrdá falešnou morálkou a opravdově píše o tom, jací lidé jsou. Boří tabu a nebojí se psát o věcech, které jsou leckdy horší než vraždy. Zlo servíruje postupně a prokládá ho obyčejnými rodinnými příhodami hrdinů, jejich příbuzných a přátel…“ (krajskelisty.cz)

„…Není sice pravidlem, že ženské autorky dokáží zločin podat komorně a vkusně, nicméně Camilla je v tomto oboru mistrem. Nečekejte stránky zmáčené krví, podivné chlápky s maskou ušitou z dětských kůží nebo nervydrásající mučení… Tato autorka vsadila na propracovanost příběhu, styl, který nedovolí knihu zavřít, donutí vás přemýšlet nad souvislostmi a skládat střípky zločinu…“ (severskekrimi.cz)

Zprávy z redakce

03. 09. 2018

Čtyři zářijové večery s Mottem

Chcete s námi strávit čtyři večery v řadě? Moc rádi vás uvidíme! Pište si do kalendářů:18. září... [více]

01. 08. 2018

Se skleničkou vína lze přežít všechno – i mateřství!

Chcete vědět, co si mámy opravdu myslí o každodenním rodinném životě? Oblíbená skotská blogerka a... [více]

Tento web používá pro svoji funkčnost, analýzu návštěvnosti a nástroje marketingu soubory cookies. ZOBRAZIT DETAILY Rozumím