Úvod > O nás > Zprávy z redakce > Jarní čtení z Motta

Jarní čtení z Motta

22. 03. 2016

Vycházejí nové knížky, které by neměli ujít vaší pozornosti. Vyberte si třeba jednu z těchto knižních novinek:

Šťastní lidé čtou a pijou kávu

Nejen v kavárenském prostředí smyslné Paříže se odehrává neskutečně silný příběh

Chodíte rádi posedět si do útulných literárních kavárniček? Právě takovou s názvem Šťastní lidé čtou a pijou kávu kdysi vlastnila mladá Pařížanka Diane. Svůj šťastný život si žila, než jí tragédie vzala nejen ty nejbližší, ale i smysl života. Zoufalá Diane se před světem uzavřela na celé měsíce. Nakonec se rozhodla splnit sen svého muže a odjet do Irska. Tam, do jejího pochmurného života vstoupí záhadný fotograf Edward, a podivné věci, které se kolem něj dějí, konečně přinutí Diane k činu…

Vážka

Francouzský bestseller ověnčený řadou ocenění literárních kritiků i čtenářů

Odhalíte záhadu tříměsíčního miminka dřív než soukromý detektiv? Představujeme vám knihu Vážka, ve které je pravda pohřbená pod troskami letadla!

Kdo je miminko, které jako jediné přežilo havárii letadla? Komu Vážka, jak holčičku nazvali novináři, patří? O to se přou dvě rodiny, jedna bohatá, druhá chudá. Holčička je přiřčena chudým rodičům, ale druhá rodina se s tím nechce smířit. Jejich soukromý detektiv, zdá se, našel po letech pátrání k záhadě klíč. Záhy je však nalezen s prostřelenou hrudí. Je šokující rozuzlení dílem náhody, nebo někdo již od počátku se všemi účastníky manipuluje?

Agatha Raisinová a zločin na ostrově

Šestý díl jedné z nejúspěšnějších britských detektivních sérií, přeložené do mnoha jazyků

Už toho mám dost! Končím! Určitě jste podobné věty někdy řekli. Agatha Raisinová toho skutečně dost už měla a se vším skoncovala. A přestěhovala se na poklidný anglický venkov, kde všichni byli šťastní a… Počkat – anglický venkov? Poklidný??

Agatha, majitelka úspěšné PR agentury, se jednoho dne rozhodla, že má Londýna i reklamy dost a přestěhovala se do idylické vesničky Carsely, kde si chtěla užívat předčasného důchodu. Tvrdá a mazaná podnikatelka by se na poklidném venkově mohla možná nudit, kdyby neobjevila nového koníčka: vyšetřování vražd. Nevěřili byste, na kolik mrtvol na anglickém venkově narazí. Nebo to bude Agathou? I na dovolené na Kypru zřejmě bude moci dokázat, že si před ní žádný vrah nemůže být jistý.

Muž ve střídavé péči

Psychologický román Aleny Müllerové, scenáristky a renomované producentky České televize.

Barvitý příběh dvou žen, které se dělí o jednoho muže. Cyril je známý novinář, který má milující manželku a dvě dcery. Přesto si s milenkou pořídí syna. Svůj čas dělí mezi obě rodiny a ocitá se tak ve střídavé péči manželky a milenky. Je ponořený do své práce a tento způsob života mu vyhovuje. Jeho nemanželský syn je geniální dítě, které ve čtyřech letech zkoumá matematiku, fyziku a zajímá se o politiku. Jednoho dne ho však na ulici porazí auto a skončí v bezvědomí. Cyrilův pohodlný život znenadání končí.

 

Zprávy z redakce

03. 09. 2018

Čtyři zářijové večery s Mottem

Chcete s námi strávit čtyři večery v řadě? Moc rádi vás uvidíme! Pište si do kalendářů:18. září... [více]

01. 08. 2018

Se skleničkou vína lze přežít všechno – i mateřství!

Chcete vědět, co si mámy opravdu myslí o každodenním rodinném životě? Oblíbená skotská blogerka a... [více]

Tento web používá pro svoji funkčnost, analýzu návštěvnosti a nástroje marketingu soubory cookies. ZOBRAZIT DETAILY Rozumím