Úvod > O nás > Zprávy z redakce > Kdo je zapleten v pasti lží?

Kdo je zapleten v pasti lží?

26. 03. 2018

Vychutnejte si nový psychologický thriller od B. A. Paris! Autorka bestselleru Za zavřenými dveřmi svou žhavou novinku V pasti lží představí 10. dubna osobně v Praze.

Její první kniha, Za zavřenými dveřmi, se stala bestsellerem ve 35 zemích světa včetně České republiky. Kniha V pasti lží byla přeložena do více než 20 světových jazyků a aspiruje na nejnapínavější čtení tohoto roku. B. A. Paris zcela zaslouženě sklízí nadšené reakce čtenářů i kritiky po celém světě.

Obě své knihy představí českým čtenářům 10. dubna od 17:00 v knihkupectví Luxor na Václavském náměstí v Praze.

V pasti lží u nás vychází v Edici TOP thriller. Právě knihám označeným zlatou pečetí Edice TOP se vyplatí věnovat zvýšenou pozornost. Předchází je totiž pověst největších světových bestsellerů, které se dočkaly vřelého přijetí kritiky i čtenářů nebo získaly významná literární ocenění. Každý rok se můžete těšit na několik výjimečných knih, které budou na obálce označeny zlatou pětihvězdičkovou pečetí.

V první knize B. A. Paris zpracovala nesnadné téma domácího násilí. Podobné téma zvolila i v novince V pasti lží, který je více zaměřený na manipulaci a psychického týrání.

Hlavní hrdinka nového thrilleru Cass si konečně dala svůj život do pořádku, je šťastně vdaná a pracuje jako učitelka. Jedné deštivé noci se ale na neosvětlené lesní cestě stane něco, co jí převrátí život naruby. Paralyzovaná výčitkami zapomíná, kde nechala zaparkované auto, jestli si vzala prášky nebo že si domluvila schůzku. V hlavě má jen zmatek a mrtvou ženu, kterou možná mohla zachránit. Je blázen? Nebo si s ní zahrává její mysl?

„Britská autorka B.A. Paris navazuje na svoji úžasnou prvotinu Za zavřenými dveřmi dalším vynikajícím psychologickým thrillerem. Napětí neustále stoupá, zatímco Cassiny obavy se stávají skutečností.“ (Publishersweekly.com)

„Příběh plný napětí a neklidu – příběh o přátelství a lásce, příčetnosti a její děsivé ztrátě.“ (USA Today)

Zprávy z redakce

03. 09. 2018

Čtyři zářijové večery s Mottem

Chcete s námi strávit čtyři večery v řadě? Moc rádi vás uvidíme! Pište si do kalendářů:18. září... [více]

01. 08. 2018

Se skleničkou vína lze přežít všechno – i mateřství!

Chcete vědět, co si mámy opravdu myslí o každodenním rodinném životě? Oblíbená skotská blogerka a... [více]

Tento web používá pro svoji funkčnost, analýzu návštěvnosti a nástroje marketingu soubory cookies. ZOBRAZIT DETAILY Rozumím