Úvod > O nás > Zprávy z redakce > Knižní hit Bábovky jako audiokniha

Knižní hit Bábovky jako audiokniha

31. 08. 2016

Poslední kniha Radky Třeštíkové Bábovky  kraluje už téměř dvacet týdnů žebříčkům prodejnosti v českých knihkupectvích. S prodeji přes třicet tisíc kusů za čtyři měsíce se tak Radka Třeštíková zařadila mezi největší hvězdy české literární scény. Oblíbená autorka nyní připravuje s naším nakladatelstvím další lahůdku - audioknihu Bábovky, která vyjde už 31.10.

Dvanáct žen, dvanáct příběhů, dvanáct hlasů...

Hlavním postavám propůjčí svůj hlas 12 slavných interpretek, a vy si tak budete moci vychutnat Bábovky například Bárou Polákovou, Kristýnou Podzimkovou, Kristýnou Kociánovou, Marthou Isssovou nebo Simonou Babčákovou (více na obálce audioknihy). 

Nová hvězda českého literárního nebe, vystudovaná právnička Radka Třeštíková, v Bábovkách důmyslně propojila osudy dvanácti žen do jednoho románu. Navázala na svůj úspěšný debut Dobře mi tak  a čtenáři i kritiky skvěle přijatý román To prší moře . A opět přinesla psychologický i zábavný román s překvapivou pointou, který slaví obrovský úspěch.

„Bábovky mne od první stránky oslovily svou upřímností, výborně vyfabulovaným dějem a jasným jazykem. Byla jsem od začátku knihy vtažená do děje a knihu jsem neodložila, dokud jsem ji nepřečetla. Ženy v Bábovkách jsou vykresleny bez příkras. Jejich osudy nejsou vždy zakončeny happyendem, ale o to pravdivěji kniha vyznívá," říká Romana Přidalová, programová ředitelka nakladatelství Motto.

S Radkou Třeštíkovou se můžete v nejbližší době setkat 10. září na festivalu Ynspirology, který pořádá tanečník Yemi A.D., 19. září v rámci akce Čtení ve vlaku, 20. září na autogramiádě v Knihcentrum v Brně (OC Olympia) od 17:00 a v sobotu 15. října na knižním veletrhu v Havlíčkově Brodě.

 

Zprávy z redakce

08. 06. 2018

Zveme vás na besedu s Michalou Jendruchovou

V pondělí 18. června od 17:00 [více]

27. 05. 2018

Která je ta druhá? Ďábelsky chytrá hra na kočku a myš začíná

Do Edice TOP thriller, která již od loňského podzimu představuje ty nejlepší knihy plné napětí,... [více]

Tento web používá pro svoji funkčnost, analýzu návštěvnosti a nástroje marketingu soubory cookies. ZOBRAZIT DETAILY Rozumím