Úvod > O nás > Zprávy z redakce > Křest knihy Tři metry vášně

Křest knihy Tři metry vášně

23. 11. 2016

Halina Pawlowská je bezesporu všestrannou ženou. Úspěšné spisovatelce, scenáristce a moderátorce právě vyšla nová knížka Tři metry vášně. Na jejím křtu, který proběhl v pondělí 21. listopadu, se však Halina předvedla také jako zakladatelka nové módní značky! Představila na něm totiž nejen svou dvacátou devátou publikaci, ale také kolekci šatů, které jsou společným dílem Haliny a její dcery Natálie. Role modelky se snad poprvé v životě zhostila nejen Halina, ale také její kamarádky z řad hereček a zpěvaček. Velký potlesk tak sklidily Jitka Asterová, Petra Černocká, Hana Gregorová, Markéta Hrubešová, Heidi Janků, Světlana Nálepková, Pavla Tomicová, Simona Vrbická, Jitka Zelenková a další krásné dámy.

Kniha Tři metry vášně je o snaze žen líbit se mužům natolik, aby podlehli své touze. Protože jedině tací muži, kteří podlehnou, jsou vhodní a dá se s nimi počítat do života. Přišla jsem na to jako blesk z čistého nebe. Abych byla šťastná, potřebuju, aby mne někdo miloval, abych milovala já jeho a aby mi to slušelo! A když jsem si své touhy takhle zformulovala, bylo mi jasné, co musím udělat! A o tom je můj příběh. Dalo by se to shrnout do jedné věty: Budu vám vyprávět, jak jsem konečně našla ten ideální model! Jednou mi jeden muž řekl, že jsem ho fascinovala, když jsem si ve Filmovém klubu čechrala sukni. Pamatuju si, že mi to řekl na ulici hned vedle Národního divadla a jak jsem měla šílenou touhu zavřít oči, zvrátit hlavu až ke koním, které se tam vzpínají na střeše, a zařvat silně, aby to slyšely všechny ženy na celém světě: ,Tak se mi to povedlo!'" popsala Halina Pawlowská svou zbrusu novou knihu.

Na akci dorazil i spisovatel a publicista Michal Viewegh: „S Halinou jsme dlouholetí kamarádi a velice si rozumíme, dokonce jsme spolu kdysi pracovali na jedné knížce, byl to román na pokračování. Ona je výbornou vypravěčkou, což je jeden z nejdůležitějších předpokladů být dobrým autorem."

A jelikož tři metry jsou podle Haliny ideální mírou pro šaty, právě křest své knižní novinky si vybrala pro prezentaci kolekce zřasených šatů nové značky HalinaNatálie". „Naše šaty se dají jen vyprat, pověsit, za chvilku jsou suché a nerozpadnou se za jednu sezonu. Má dcera již provozovala butik a já s módou a modely pro ženy, které mají obliny, se kterými dnešní návrháři vůbec nepočítají, koketuji už velice dlouho," pověděla nám usměvavá spisovatelka a dodala jako vždy vtipnou a rýmovanou glosu: „Svoje kypré obliny zahal v šatech Haliny!"

Na křest knihy Tři metry vášně a přehlídku oděvů přišla také řada dalších známých osobností, nechyběli mezi nimi například filmový režisér Filip Renč, herečka Iva Hüttnerová, módní návrhářka Táňa Kovaříková, herci Václav Jílek, Jakub Wehrenberg a Ondřej Malý, hudební skladatel Ondřej Soukup s Lucií Šoralovou, kuchař Ivan Vodochodský, zpěvák Karel Štědrý nebo producenti Jiří Pomeje a Pavel Pásek.

Zprávy z redakce

03. 09. 2018

Čtyři zářijové večery s Mottem

Chcete s námi strávit čtyři večery v řadě? Moc rádi vás uvidíme! Pište si do kalendářů:18. září... [více]

01. 08. 2018

Se skleničkou vína lze přežít všechno – i mateřství!

Chcete vědět, co si mámy opravdu myslí o každodenním rodinném životě? Oblíbená skotská blogerka a... [více]

Tento web používá pro svoji funkčnost, analýzu návštěvnosti a nástroje marketingu soubory cookies. ZOBRAZIT DETAILY Rozumím