Úvod > O nás > Zprávy z redakce > Která je ta druhá? Ďábelsky chytrá hra na kočku a myš začíná

Která je ta druhá? Ďábelsky chytrá hra na kočku a myš začíná

27. 05. 2018

Do Edice TOP thriller, která již od loňského podzimu představuje ty nejlepší knihy plné napětí, přibyl nový kousek. Psychologický thriller o manželství, zradě a nebezpečných pravdách, před nimiž ve jménu lásky zavíráme oči, vám nedá spát...

Thriller Manželka mezi námi si získal pozornost čtenářů ve více než 30 zemích světa a konečně vychází také u nás. Napínavý příběh od dvou zkušených autorek přináší mistrovsky vystavěný milostný trojúhelník.

Ponořte se do příběhu Vanessy Thompsonové… Budete si myslet, že čtete o žárlivé ženě, která je posedlá snoubenkou svého bývalého muže. Bude vám připadat příšerná a pochopíte, proč ji manžel opustil a našel si náhradu. Budete si jistí, že znáte všechny jejich pohnutky i detaily tohoto milostného trojúhelníku. Jenže ať už si myslíte cokoli, mýlíte se. Dokážete číst mezi řádky a odhalit pravdu dřív, než obrátíte na poslední stránku?

Manželka mezi námi je román o manželství a zradě plný zvratů, s poutavým dějem a fascinujícími postavami. Tuhle knihu nedokážete odložit, dokud neotočíte poslední stránku!“ (Lauren Weisberger, autorka bestselleru Ďábel nosí Pradu)

Do edice označené výmluvnou nálepkou „TOP pětihvězdičkový thriller“ zařazujeme výjimečné žánrové knihy z naší produkce, kterým stojí za to věnovat zvýšenou pozornost. Předchází je totiž pověst bestsellerů, které se dočkaly vřelého přijetí kritiky i čtenářů nebo získaly významné literární ocenění. Ročně se v edici můžete těšit na několik výjimečných knih, všechny budou na obálce označeny zlatou etiketou TOP thriller.

Zprávy z redakce

03. 09. 2018

Čtyři zářijové večery s Mottem

Chcete s námi strávit čtyři večery v řadě? Moc rádi vás uvidíme! Pište si do kalendářů:18. září... [více]

01. 08. 2018

Se skleničkou vína lze přežít všechno – i mateřství!

Chcete vědět, co si mámy opravdu myslí o každodenním rodinném životě? Oblíbená skotská blogerka a... [více]

Tento web používá pro svoji funkčnost, analýzu návštěvnosti a nástroje marketingu soubory cookies. ZOBRAZIT DETAILY Rozumím