Úvod > O nás > Zprávy z redakce > Pokřtili jsme Muže ve střídavé péči

Pokřtili jsme Muže ve střídavé péči

07. 04. 2016

Ve středu 6. dubna jsme v pražském Café Neustadt pokřtili nový román Aleny Müllerové Muž ve střídavé péči . Mnoho spokojených čtenářů popřála knize nejen její kmotra, známá režisérka Helena Třeštíková, ale také herec Václav Kopta, který během křtu přečetl několik ukázek z textu. Akce se zúčastnily i některé další známé osobnosti - režisérka Olga Sommerová, moderátorka Iveta Toušlová nebo spisovatelka Irena Obermannová.

"Knihu Muž ve střídavé péči mohu čtenářům vřele doporučit, já sama jsem ji přečetla jedním dechem," chválila román Helena Třeštíková.

Barvitý román ze současnosti vydalo nakladatelství Motto . Pestrá mozaika vztahů zaujme i možností podívat se na příbeh očima jeho jednoltivých aktérů. Na spletité situace, jež napsal sám život, se díváme z ženského i mužského úhlu pohledu, z hlediska manželky i milenky a také očima geniálního dítěte v rodině. To vnáší do dramatického románu humorné prvky, přestože součástí děje je vážná nehoda dítěte a jeho boj o život.

 

Zprávy z redakce

08. 06. 2018

Zveme vás na besedu s Michalou Jendruchovou

V pondělí 18. června od 17:00 [více]

27. 05. 2018

Která je ta druhá? Ďábelsky chytrá hra na kočku a myš začíná

Do Edice TOP thriller, která již od loňského podzimu představuje ty nejlepší knihy plné napětí,... [více]

Tento web používá pro svoji funkčnost, analýzu návštěvnosti a nástroje marketingu soubory cookies. ZOBRAZIT DETAILY Rozumím