Úvod > O nás > Zprávy z redakce > Pokřtili jsme Štěstí je zadarmo

Pokřtili jsme Štěstí je zadarmo

21. 06. 2016

Křest knihy, která volně navazuje na úspěšné tituly Čekání na kocoura  a Kocour z Monmartru , proběhl v pondělí 20. června v La Boheme Cafe , za doprovodu Andrei Kereštové (herečky a kmotry knihy) a Kristýny Kociánové, která přítomným přečetla ze Štěstí je zadarmo ukázky.

Povídkový soubor od Michaely Klevisové je o hledání štěstí, o touze k němu dojít. Tento společný cíl mají všechny hlavní postavy - ať už řeší spory se sousedy, lásku k nevhodnému muži, problémy s dcerou... Vždyť na štěstí má právo každý, ne? 

Že se jí podařilo přenést atmosféru knihy, která má podle slov Klevisové přinášet pozitivní energii a sílu, i mimo prostředí knih bylo na křtu knihy znatelné.

„Štěstí je něco, po čem toužíme úplně všichni. Někdy se za ním ženeme - a ono pořád nikde. Přitom by často stačilo zastavit se, pořádně se rozhlídnout a zjistili bychom, že štěstí máme na dosah,“ říká autorka. O tom, že ho kolikrát objevíme náhodou, právě když to nečekáme, jsme se opět přesvědčili.

Jedni z návštěvníků se nám svěřili, že se seznámili na dřívější "kočičí" akci, u křtu Kocoura z Monmartru. Zamilovali se do sebe a teď jsou prý šťastně sezdáni...

Příběh, který přímo láká na napsání další knihy, nemyslíte? My máme ale hlavně radost, že knihy spojují. A že i takto přesahují papírové stránky.

Tak příště neváhejte a doražte na nějaký další křest - třeba tam na Vás čeká ten Váš Pravý!  

Zprávy z redakce

03. 09. 2018

Čtyři zářijové večery s Mottem

Chcete s námi strávit čtyři večery v řadě? Moc rádi vás uvidíme! Pište si do kalendářů:18. září... [více]

01. 08. 2018

Se skleničkou vína lze přežít všechno – i mateřství!

Chcete vědět, co si mámy opravdu myslí o každodenním rodinném životě? Oblíbená skotská blogerka a... [více]

Tento web používá pro svoji funkčnost, analýzu návštěvnosti a nástroje marketingu soubory cookies. ZOBRAZIT DETAILY Rozumím