Úvod > O nás > Zprávy z redakce > Tip na dárek: pro romantické duše

Tip na dárek: pro romantické duše

14. 12. 2016

Ještě nemáte dárek pro svou maminku, sestru, kamarádku či tchyni? Máme pro vás knihy, které dojmou a potěší každou čtenářku.

Kniha s názvem Šťastní lidé čtou a pijou kávu od Agnès Martin-Lugand je jako stvořená pro všechny milovnice knih. Přeneste se do kavárenského prostředí ve smyslné Paříži a nechte se vtáhnout do příběhu ženy, která se po rodinné tragédii snaží dát do pořádku vlastní život. A pokud se s Diane nebudete chtít jen tak rozloučit, rovnou můžete navázat pokračováním Šťastní lidé mají snadný život!

Hluboko pohřbené tajemství, půvabný kraj Jižní Karolíny a příběhy žen z jedné rodiny, jejichž životy se navzájem prolínají, to všechno najdete v knize Sestry hurikánu od Dorothey Benton Frank.

Co kdyby existovala látka, díky níž byste si vybavili své minulé životy? Co kdyby vás někdejší životy mohly zavést ke skutečné lásce? A co kdybyste zjistili, že vás už celé tisíce let ohrožuje všehoschopný nepřítel? Malíř vzpomínek od spisovatelky Gwendolyn Womack je fantastickým příběhem o dvou milencích, jejichž láska překoná staletí.

Po Obědě v Paříži vás Elizabeth Bard zve na Piknik v Provence. Kromě zábavného vyprávění o tom, co vše se může stát, když se dva lidé z města přestěhují na venkov, obsahuje kniha také lákavé recepty na jídla jako plněné cuketové květy, fíkový koláč či medovo-tymiánová zmrzlina.

Christine a Adam se setkají jedné zimní noci na starém mostě v centru Dublinu. Oběma život zasadil těžkou ránu, ale každý z nich se s ní vyrovnává jinak… Oblíbená autorka Cecelia Ahernová ve své knize Jak najít lásku zachycuje, jak velkou moc má každá jednotlivá chvíle v našem životě.

O tom, jak významný je každý okamžik, každé rozhodnutí, vypráví také kniha A co kdyby to bylo jinak? od Laury Barnett. Evě a Jimovi je devatenáct, studují v Cambridge a jejich cesty se poprvé zkříží v roce 1958. Jim jde po ulici a na kole k němu přijíždí Eva, když tu jí do cesty vběhne malý pejsek. To, co se stane dál, navždy předurčí běh jejich životů.

Pokud chcete své bližní podarovat vtipným příběhem, sáhněte po knize Melissy Pimentel Láska podle návodu. Lauren je mladá, krásná, chytrá a nechce se vázat. Rozhodne se při seznamování experimentovat a řídit se každý měsíc radami z jiné příručky, což vede k mnoha nečekaným situacím…

Humorná je také knížka Miluju tě jak svý boty Anny Tůmové, jejíž hrdinka Juliana dokazuje, že věk není v lásce žádnou překážkou a stejný člověk vám klidně může zlomit srdce dvakrát po sobě. A když už nevíte kudy kam, nejlepším lékem na všechny smutky jsou nové boty!

Alla má dokonalý život, dokud se nezamiluje do muže o deset let mladšího. Když opustí rodinu, musí bojovat o všechno, aby nezůstala sama. V srdci je spousta místa je příběh od Franzisky Stalmann, kterou můžete znát díky její předchozí knize Šampaňské a heřmánkový čaj.

Čtyři matky, čtyři dcery, čtyři rodiny, jejichž příběhy se ubírají směrem, kterým zrovna vane vítr… Klub radosti a štěstí je celosvětově proslulý román Amy Tan o leckdy bolestném, často láskyplném, ale vždy hlubokém poutu mezi matkou a dcerou.

Zprávy z redakce

03. 09. 2018

Čtyři zářijové večery s Mottem

Chcete s námi strávit čtyři večery v řadě? Moc rádi vás uvidíme! Pište si do kalendářů:18. září... [více]

01. 08. 2018

Se skleničkou vína lze přežít všechno – i mateřství!

Chcete vědět, co si mámy opravdu myslí o každodenním rodinném životě? Oblíbená skotská blogerka a... [více]

Tento web používá pro svoji funkčnost, analýzu návštěvnosti a nástroje marketingu soubory cookies. ZOBRAZIT DETAILY Rozumím