Úvod > O nás > Zprávy z redakce > Vychází Bábovky!!!

Vychází Bábovky!!!

02. 05. 2016

 

Právě dnes vychází novinka od Radky Třeštíkové - Bábovky. Přestože se kniha dostala na pulty knihkupectví nyní, už je nejprodávanější knihou na Martinus.cz a dokonce se dostává do první desítky na Kosmasu. Autorce gratulujeme!!!

A o čem že tento hit je? O životě! O takovém, jaký skutečně je. Bez příkras, bez patosu, bez moralizování. O osudu dvanácti žen, jejichž emotivní příběhy se vzájemně prolínají. Jeden vede ke druhému, ten k dalšímu. Někdy se dojde k šťastnému rozuzlení, jindy ne, někdy se k němu nedojde vůbec...   

Napadlo vás někdy, co řeší milenka ženatého muže a jaká je ve skutečnosti ta příšerná manželka, o které jí on vypráví? Nebo proč má sestra manželky tak špatný vztah se svojí dcerou? Jak se vlastně cítí ta  patnáctiletá holka, na kterou si rodiče nikdy neudělají čas? A kam se vlastně poděly ty peníze? Kdo je vzal, kdo je ztratil, kdo je utratil, kdo je našel a kdo je bude muset vrátit?  

Nechte se strhnout upřímnou zpovědí hlavních hrdinek, kde nechybí ironie, humor, bolest, napětí, nenávist ani láska. Nechte se strhnou Radkou Třeštíkovou! 

Autorka se narodila v roce 1981 na jižní Moravě, ale od svých devatenácti let žije v Praze. Vystudovala práva na Právnické fakultě Univerzity Karlovy a sedm let působila ve funkci firemního právníka. Nyní je na mateřské dovolené s dcerou Elou a synem Jonatanem a ve volném čase se věnuje psaní. Někteří čtenáři se s jejími texty mohli seznámit již dříve na blogu časopisu Respekt (www.respekt.cz), na stránkách www.psychologie.cz nebo v časopisu Elle, kam čas od času přispívá.

Zprávy z redakce

03. 09. 2018

Čtyři zářijové večery s Mottem

Chcete s námi strávit čtyři večery v řadě? Moc rádi vás uvidíme! Pište si do kalendářů:18. září... [více]

01. 08. 2018

Se skleničkou vína lze přežít všechno – i mateřství!

Chcete vědět, co si mámy opravdu myslí o každodenním rodinném životě? Oblíbená skotská blogerka a... [více]

Tento web používá pro svoji funkčnost, analýzu návštěvnosti a nástroje marketingu soubory cookies. ZOBRAZIT DETAILY Rozumím