Motto
Albatrosmedia.cz
Albatrosmedia.cz

Internetové knihkupectví Albatrosmedia.cz - to je kompletní nabídka více než 5 000 knih pro děti i dospělé přímo od vydavatele a vždy se zajímavou slevou. Nabízí dětské knihy, beletrii pro dospělé, odbornou i populárně-naučnou literaturu – aktuální bestsellery i klasické knižní hity. Navíc ke každému nákupu můžete získat poštovné a knižní dárek zdarma.

Královna severské krimi
Detektivní romány od královny severské krimi

Camilla Läckberg je právem nazývána královnou severské krimi. 

Hlavními hrdiny doposud sedmidílné série detektivek jsou spisovatelka Erica Falcková a detektiv Patrik Hedström. Všechny díly se odehrávají v přímořském městečku, autorčině rodné Fjällbacce.

Spisovatelka má na kontě již více než 1,5 milionu prodaných výtisků ve 26 zemích, její knihy jsou překládány do angličtiny i dalších jazyků a dva z jejích románů dokonce dočkaly ve Švédsku filmového zpracování.

Všechny její romány a více informací o autorce naleznete na www.lackberg.cz 

Romantika Cecilie Ahernové
Romantika Cecilie Ahernové

Známá spisovatelka Cecilia Ahernová, autorka bestselleru P.S. Miluji tě,vydala v našem nakladatelství dvě nové knihy. V lednu vyšel román S láskou Rosie (který se, stejně jako P.S. Miluji tě, stal předlohou úspěšného filmu). Nyní vychází kniha Kdybys mě teď viděla, který se okamžitě po svém vydání zařadila na pření místa knižních žebříčků a chystá se opět i její filmová adaptace.

Román Kdybys mě teď viděla popisuje vztah Elizabeth a Ivana. On je neviditelný. Ona nevěří na lásku. Má tento vztah šanci na přežití? Jak naprosto absurdní situaci zvládnou hlavní hrdinové a co všechno je čeká na jejich společné cestě?

Novinky

Vraždící anděl, nebo nevinná oběť?
349 Kč
Kniha Ivanky Deváté tentokrát k poslechu v interpretaci samotné autorky!
249 Kč
Osmý případ Eriky Falckové a Patrika Hedströma, tentokrát v audioknize!
299 Kč
Půl století trvající hledání pravdy
349 Kč

Připravujeme

Nechte si vyprávět nelehký příběh o bolesti, strachu, bezpodmínečné lásce a o otázkách a odpovědích, které se všichni snažíme v životě najít.
329 Kč
Jak máme žít svůj život, abychom před nebeskou bránou nestáli s pocitem, že jsme ho celý prošvihli?
229 Kč
Devátý případ Eriky Falckové a Patrika Hedströma
299 Kč

Zprávy z redakce

23. 02. 2015

Skvělé novinky na březen!

V březnu se můžete těšit na několik skvělých novinek! Z českého prostředí je to zejména... [více]