Proč je mámě všechno u ***!


Gill Sims

Děti jsou radost! Tak určitě.

Mámina sladká děťátka dospěla do klátících se teenagerů a místo dohadů, kdo by vyhrál v souboji mezi dračím jezevcem a ninja koněm, tráví noci na Snapchatu a dorozumívají se výhradně posunky a vrčením. Kolik „období“ ještě přijde, než se z nich stanou funkční členové společnosti? Nejdřív to byly celonoční symfonie řevu, pak zvykání na nočník a teď neschopnost vstát před polednem bez kopance do zadku. Jak to má ale máma přežít? A kdy už to skončí? KDY? Britská spisovatelka a blogerka Gill Sims je autorkou mimořádně populárního blogu a facebookové stránky Peter and Jane, které se staly předlohou jejích knih Proč máma pije a Proč máma nadává. Proč je mámě všechno u ******! je volným pokračováním této úspěšné knižní série.
Více
369 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 352
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 11.06.2020
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,496 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 3
Původní název Why Mummy Doesnt Give a ****!
Původní jazyk angličtina
Překladatel Jakub Chodil
EAN 9788026718185
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Recenze

topcteni.cz - Gill Sims – Proč je mámě všechno u …..!

„Mámě z knihy není vše jedno (slušně řečeno), ale je to žena, která hledá ve svých letech sebe samu a myslím, že se jí to dobře daří.“

Autor

Gill Sims

Gill Sims

Gill Sims je autorkou slavného a mimořádně úspěšného blogu a facebookové stránky Peter and Jane. Žije ve Skotsku se svým manželem, dvěma dětmi a svéhlavým border teriérem, který řídí celou domácnost. Mezi její zájmy patří (kromě popíjení vína) trávit čas na sociálních sítích, hledat ztracené mládí a psa, když se rozhodne sám vydat na jednu ze svých pravidelných potulek.

Zobrazit profil autora