Nejbližší události

Křest knihy Eugenie

Křest knihy Eugenie
Hotel Continental Plzeň Autogramiády a křty

Při příležitosti vydání knihy a uctění události 75 let od bombardování Plzně Vás srdečně zveme na křest knihy Eugenie a následnou besedu o historických událostech Plzně.

Číst více

Křest knihy Kdo šije u Podolské

Křest knihy Kdo šije u Podolské
kavárna Podobrazy, Zelný trh 14, Brno Autogramiády a křty

Zveme vás na křest novinky Kdo šije u Podolské? od Lucie Hlavinkové. Sejdeme se v jazzové kavárně Podobrazy na adrese Zelný trh 14, Brno, a to 22. listopadu od 18 hodin. Kmotrou knihy se stane návrhářka Liběna Rochová. K tanci a poslechu zahraje Illegal String Quartet.

Číst více

Proběhlé události

Křest knihy Apatykář Lucie Hlavinkové

Křest knihy Apatykář Lucie Hlavinkové
Knihy Dobrovský – Brno, Joštova Autogramiády a křty

Srdečně vás zveme na křest s autogramiádou knihy Apatykář autorky Lucie Hlavinkové, který se uskuteční 11. dubna 2019 od 17:00 v knihkupectví Dobrovský na Joštově v Brně. Kmotrem bude lékárník, pan magistr Miroslav Mrkos.

Číst více

Autogramiáda Markéty Lukáškové v Ostravě

Autogramiáda Markéty Lukáškové v Ostravě
KNIHY DOBROVSKÝ ve Forum Nová Karolina Autogramiády a křty

Srdečně vás zveme na autogramiádu Markéty Lukáškové, autorky úspěšné knihy Losos v kaluži a novinky Panda v nesnázích. Akce se uskuteční 4. prosince od 17 hodin v knihkupectví KNIHY DOBROVSKÝ v OC Forum Nová Karolina Ostrava. Autorčiny knihy budou na místě k zakoupení a podepsání. Těšíme se na vás!

Číst více

Autogramiáda Markéty Lukáškové v Praze

Autogramiáda Markéty Lukáškové v Praze
KNIHY DOBROVSKÝ v Praze na Václavské náměstí Autogramiády a křty

Srdečně vás zveme na autogramiádu Markéty Lukáškové, autorky úspěšné knihy Losos v kaluži a novinky Panda v nesnázích. Akce se uskuteční 30. listopadu od 17 hodin v knižní kavárně KNIHY DOBROVSKÝ na Václavském náměstí. Autorčiny knihy budou na místě k zakoupení a podepsání. Těšíme se na vás!

Číst více

Albatros Media newsletter

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.