Dávka životního optimismu Haliny Pawlowské!

Knižní novinky

V nové knize Haliny Pawlowské Takhle jsem si to teda nepředstavovala najdete koňskou dávku životního optimismu hned několikrát!

Když se váš život nevyvíjí podle plánu, můžete se všem problémům alespoň zasmát. O tom čtenáře přesvědčí i nová kniha Haliny Pawlowské Takhle jsem si to teda nepředstavovala. Píše v ní o životních lapáliích s vtipem a schopností povznést se nad různé naschvály, které osud lidem staví do cesty.

Kniha je určená všem, kteří aspoň jednou v životě rekonstruovali, stavěli, milovali, neustále něco plánovali a nevzdali se, ani když začali ztrácet půdu pod nohama. Protože některé situace jsou sice na zabití, ale když se na ně podíváte s nadhledem, dojde vám, že přežít se dá (skoro) všechno.

Před naší italskou cestou, na které jsem si chtěla odpočinout od práce a všech starostí, jsem byla děsně nervózní. Nemohla jsem usnout. Pořád jsem se zmítala na posteli a nenáviděla jsem svého muže, který spal bezstarostně s otevřenou pusou. Měla jsem chuť do něj dokonce dloubnout a dělat jako by nic, aby se taky zmítal. Nezvítězilo mé lepší já, že jsem to neudělala, zvítězil můj strach z toho, že kdyby byl jako řidič nevyspalý, mohli bychom se vybourat. – Halina Pawlowská