Josef Bergman míří do televize

Zprávy

31. července jsme pokřtili Sněžný měsíc, šestou knihu v řadě s detektivem Josefem Bergmanem. Křest jsme si nejen užili, ale mohli jsme vám slavnostně oznámit i jednu skvělou novinku!

Detektivky Míši Klevisové získaly pozitivní ohlasy u množství čtenářů i odborné veřejnosti. Autorka získala již podruhé literární ocenění za nejlepší českou detektivku a dokonce se dostala na žebříčky bestsellerů i v sousedním Polsku!

Čtivé, napínavé příběhy zaujaly i produkci České televize a kmotrou nejnovější knihy Sněžný měsíc se proto stala Alena Műllerová, která slavnostně zveřejnila informaci o připravovaném detektivním seriálu. Také se ho nemůžete dočkat?

Realitní agentka Olga byla zavražděna na odlehlém místě v Beskydech před roubenkou, kterou nabízela k prodeji. Stalo se to jen několik měsíců po vraždě jiné makléřky. Oba případy spojují podobné okolnosti, a navíc se zavražděné ženy mohly znát. Kriminalista Josef Bergman proto odjíždí do hor a pátrá mezi místními obyvateli. Není to však jednoduché, protože obyvatelé horských samot jsou nedůvěřiví a uzavření a spousta z nich má tajemství, o která se s Bergmanem rozhodně dělit nechtějí.