Nová kniha Haliny Pawlowské

Knižní novinky

Nová kniha Haliny Pawlowské

V nakladatelství Motto vychází nová kniha Haliny Pawlowské – můžete se opět těšit na čtení plné humoru a nadsázky i na povědomou hlavní hrdinku.

Román Díky za fíky je volným pokračováním bestselleru Díky za každé nové ráno. Znovu se tedy setkáte s hlavní hrdinkou Olgou a můžete s ní prožívat další hořkosladká dobrodružství. A jak správně tušíte, vše se opět bude točit kolem vztahů a věčného tématu lásky.

Vždycky je lepší milovat než nechat se milovat. O tom je tenhle příběh. A taky o tom, že se láska nedá naplánovat, že někdo není romantik, ani když vidí nejkrásnější místa na světě a že svět showbyznysu není taková džungle, jak se říká…

Knihu začala Halina Pawlowská psát na ostrově Wangerooge v Severním moři a je to v pořadí její 31. román. A co o něm říká sama autorka?

„Proč Díky za fíky? Fíky měla ze všeho nejradši moje máma, ale já jsem knížku takhle pojmenovala proto, že jsem příběh chrlila se stejnou emocí jako tehdy Díky za každé nové ráno. A taky proto, že popisuju strašně trapné situace, odhaluju chtíč a směju se, i když je to někdy všechno k pláči… Kdybych chtěla cynicky a stručně vyjádřit o čem kniha je, mohla bych taky říci: O jedné noci, kdy ON příšerně chrápe a ONA nemůže usnout!“