Motto.cz

Zábavné čtení nejen pro děti devadesátek

Knižní novinky

Zábavné čtení nejen pro děti devadesátek

Barevné šusťákovky od Vietnamců, řádění na prolejzačkách, sbírka figurek z Kinder vajíček, písmenková polívka, návštěvy videopůjčoven, písničky nahrané na kazetách, tamagoči, Tetris, Backstreet Boys a Beverly Hills 90210 – jestli to s vámi něco dělá, pak trpíte devadesátkovou nostalgií a máme pro vás skvělý lék!

Známá česká herečka a úspěšná blogerka Marie Doležalová se ve své nové knize Jeden kopeček šmoulový vrací zpátky do svého dětství a připomíná kouzelnou dobu devadesátek, na kterou mohou s nostalgií vzpomínat nejen dnešní „skorotřicátníci“…

První dětské lásky a psaníčka, sáňkování na haldách, skákání gumy na sídlišti, první dovolená u moře a kouzlo babiččiny kuchyně… To vše jsou motivy důvěrně známé všem devadesátkovým dětem. Marie však jde ve svých vzpomínkách ještě mnohem dál a vypráví příběh celé své rodiny, svých rodičů a prarodičů. Přbližuje také jejich dobu, jejich zážitky, slabosti i touhy...

„Tahle kniha je napůl moje a napůl skvělé ilustrátorky Elišky Podzimkové. Díky jejím ilustracím se kniha nečte, ale prožívá a nasává všemi smysly. Snad ji budete mít rádi tak jako já,“ přeje si Marie Doležalová.

Albatros Media newsletter

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.