Zavátá sněhem


Martin Stručovský

Sníh ukrývá různá tajemství...

Pod sněhem se mohou ukrývat různá tajemství. Jenže tohle navždycky převrátí svět Matěje Mlynáře vzhůru nohama. Život knihkupce a příležitostného soukromého vyšetřovatele Matěje Mlynáře se stabilizoval. Daří se mu vzdorovat démonu alkoholu, užívá si plnými doušky vztahu s Pavlou Královou a poprvé od smrti své manželky je doopravdy šťastný. Jenže když zmizí dívka, kterou Mlynář znal od jejího dětství, náhle stojí před jednou z nejtěžších výzev života: má dodržet slib daný milované ženě, anebo pomoct bližnímu, který ho potřebuje?
Více
299 Kč Doporučená cena
V prodeji

Představení knihy Zavátá sněhem

Představení knihy Zavátá sněhem
| Farní charita Jindřichův Hradec | Autogramiády a křty

Zveme vás na představení knihy Zavátá sněhem! Již druhou detektivku s hlavním hrdinou Matějem Mlynářem představí ve Farní charitě Jindřichův Hradec autor Martin Stručovský.

Více informací

Další tituly z řady "Matěj Mlynář"

Detailní informace

Počet stran 304
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 05.09.2019
Formát 125x205 mm
Hmotnost 0,434 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 2
EAN 9788026715849
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor

Martin Stručovský

Martin Stručovský

Narodil se v Jindřichově Hradci. Po studiu na Západočeské univerzitě v Plzni zakotvil v knihkupectví, kde se naplno věnuje své celoživotní vášni. Nepohrdne ani dobrým filmem či seriálem. Rád se potuluje ulicemi města, popíjí kávu a vymýšlí nové příběhy. Je autorem detektivních románů Bez duše (2018), Zavátá sněhem (2019), V temnotách (2020) a Hříchy otců (2022). Jeho rozšiřující se krimi sérii spojuje postava vyšetřovatele Matěje Mlynáře a lokace rodného města. Na kontě má také antologii Excelsior, gentlemani!, na které se podílel jako jeden z editorů.

Zobrazit profil autora