Je dost dobrá na to, aby byla zlá?

Jmenuje se Dobra. Je zvyklá plnit příkazy i očekávání. Má práci snů v úspěšné televizní talk show. Má přítele, kterého ostatní obdivují. Má naprosto nesnesitelnou šéfovou, pro niž je ale nepostradatelná. Plní vzorce, které má zažité od dětství, a nepříjemné myšlenky zahání vínem. Navenek je milá. Úslužná. Poslušná. Tuší, že ji ostatní zneužívají, ale odmítá si to přiznat. Protože tak se celkem pohodlně dá prožít celý život. Anebo se jednou konečně probudí a začne se bránit. Naučí se používat zlo. Zkusí to jednou. Dvakrát. A pak mu podlehne úplně.

Marta Fenclová je novinářka a scenáristka. Pracovala mimo jiné pro časopis Reflex a Magazín MF Dnes. Hodná je její knižní debut.

Více
299 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Detailní informace

Počet stran 248
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 08.10.2020
Formát 115x185 mm
Hmotnost 0,328 kg
Jazyk čeština
EAN 9788026718758
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor

Marta Fenclová

Marta Fenclová

Marta Fenclová (1971) vystudovala Fakultu sociálních věd UK. V roce 1992 začínala jako novinářka v časopise Reflex, postupně pak prošla mnoha dalšími redakcemi, kde psala témata, rozhovory a reportáže. Tou poslední byl Magazín MF DNES. Dlouhodobě spolupracuje také jako scenáristka seriálů (Ulice, Specialisté, Modrý kód).

Zobrazit profil autora