Kde jsi, když nejsi


Radka Třeštíková

Bouřlivé, syrové a vášnivé vyprávění o rozchodu

Toto je příběh o svobodě, závislosti, zbabělosti a statečnosti. O poslušnosti, laskavosti i lhostejnosti. O těch nejlepších a nejhorších rozhodnutích. O naději a beznaději. O zraňování a zraňování se. O tom, co se stane, když s něčím tak strašně moc škubneš. Toto je příběh bez pravidel. Je to jenom hra, anebo jde o život?

Radka Třeštíková, autorka výrazných bestsellerů současnosti, vydává svou osmou knihu. Syrový vztahový román Kde jsi, když nejsi hledá hranice toho, co připustíme jako pravdivý obraz sebe sama.

Více
449 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 400
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 01.06.2023
Formát 115x185 mm
Hmotnost 0,365 kg
Jazyk čeština
EAN 9788026724919
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Video

Recenze

Databazeknih.cz - Kde jsi, když nejsi

....„Čtení je to těžké, ve smyslu téma není vůbec odlehčené, jedná se o téma rozvodu, kdy jsou toho bohužel součástí děti. Tím, že je román psán v ICH formě, mám pocit, že je to ještě intenzivnější.“...

Autor

Radka Třeštíková

Radka Třeštíková

Radka Třeštíková se narodila a vyrůstala na Jižní Moravě, v Praze vystudovala práva a sedm let se jim profesně věnovala. Svoji prvotinu vydala v roce 2014, největšího ohlasu zatím dosáhla svou třetí knihou Bábovky, která se stala literární událostí roku 2016. Mimořádně úspěšný byl i následující román Osm s detektivní zápletkou a Veselí, ve kterém se hlavní hrdinka vrací z Prahy do Veselí nad Moravou, odkud autorka pochází. V roce 2020 vyšla její šestá kniha Foukneš do pěny o cestě za vlastním já až na konec světa.

Zobrazit profil autora