Dvojkřest knih Kateřiny Pantovič


Po obřím úspěchu pohádky Justýnka a asistenční jednorožec a románu Kdo se postará o Annu vydala Kateřina Pantovič ve spolupráci s nakladatelstvím Motto a Došel karamel dvě nové knihy.

A aby to snad nebylo ani jednomu předchozímu žánru líto, napsala jak novou pohádku Mína a náhodní kolemjdoucí (Došel karamel), tak prózu Josefíně všichni lžou (Motto).

Křest obou titulů proběhl za podpory kmotrů, kamarádů, čtenářů, novinářů a influencerů 16. května v prostorách Kasárna Karlín. Akcí všechny přítomné provedla moderátorka České televize Jana Peroutková. Pohádkovou Mínu pokřtila slovenská herečka Kristína Tormová, která propůjčila svůj hlas slovenské verzi audioknihy Justínka a asistenčný jednorožec. Josefíně to nejlepší zase popřála zpěvačka Emma Smetana. Ta se navíc spolu se svým partnerem Jordanem Hajem postarala i o hudební doprovod celého večera.

Kromě představení novinek čekalo na hosty veselí, které se dalo krájet, gastronabídka z Kasáren Karlín i cukrová vata (a tak nikoho nemrzelo, že došel karamel). Akci si skvěle užili jak rodiče, tak děti, jichž se zúčastnilo skutečně požehnané množství. Přejeme oběma knihám hladkou cestu k co největšímu počtu čtenářů a těšíme se na další příběhy z nekonečné fantazie Kateřiny Pantovič!