Křest knihy Zájezd snů


Nová kniha proslulé autorky Haliny Pawlowské Zájezd snů je pokřtěna. Stalo se tak v Café Platýz Miroslava Donutila, který se stal i kmotrem 35. knihy známé spisovatelky a scénáristky.

Pozvání na křest přijali také Ivana Chýlková, Jakub Kohák, Jitka Asterová, Markéta Hrubešová, Světlana Nálepková, Ladislav Špaček s manželkou, Martina Hudečková, Iva Hüttnerová, Vladimír Kratina, Václav Šanda, Zuska Velichová, Tatiana Kovaříková, Petr Pečený, Linda Finková, Sandra Pogodová a Olga Perebyjnisová, manželka ukrajinského velvyslance.

Ať otevřete novou knihu Haliny Pawlowské kdekoliv, rázem vás přenese na dovolenou plnou barevných zážitků a nečekaných postřehů. Zájezd snů je knížka povídek. Všechny mají souvislost buď přímo s cestováním anebo s konkrétním místem, díky kterému se odehrál celý příběh. Jde o povídky optimistické, z kterých jasně vyplývá, že ať jste na světě kdekoliv, že nejdůležitější je schopnost smát se. Třeba sám sobě. A taky věřit v dobré lidi a v lásku. Ale…upřímně řečeno, někde se fakt dějí neuvěřitelné věci!