Křest knihy Zůstane to v rodině

Autogramiády a křty

V Brně se v pátek 18. června konal křest nové knihy Martina Váši. A ukázalo se, že autor hitu Dělám si to sám neztratil nic ze své ironie a schopnosti okamžitě zvednout čtenářům náladu

Jak vypadá taková krize třetinového věku? Může vás zabít zákeřná škytavka? Co dělat, když vám z finančního polštáře zbude jenom povlak? To jsou jen některé otázky, které redaktor Vogue a gurmán Martin Váša s nadhledem řeší ve své nové knize Zůstane to v rodině. A protože už jeho zábavný debut Dělám si to sám zaujal spoustu čtenářů, přilákal brněnský křest početné publikum.

Akce proběhla v brněnském knihkupectví Book Therapy, které nabízí výběr těch nejzajímavějších časopisů a designových knih. Je tedy příznačné, že k novince Martina Váši vznikla také exkluzivní porcelánová edice, kterou navrhl Daniel Machill. Pokřtili jsme ji společně s hercem Národního divadla Brno Petrem Kubesem, který se také postaral o předčítání z knihy.

Martinovi i knize tímto do budoucnosti přejeme vše dobré a co nejméně životních karambolů. A pokud nějaké přece jenom přijdou, ať jim dokáže čelit se stejně neodolatelným humorem jako doteď!

Fotografie ze křtu fotil Jakub Čáp.