Zůstane to v rodině


Martin Váša

Dokonalost je vadná, originalita dědičná. Od autora hitu Dělám si to sám.

Martin je nejdražší člen rodiny. Ne snad, že by byl oblíbenější než ostatní. Prostě jenom hodně stojí. Vzhledem k tomu, že mu je třicet, by se nad sebou už mohl zamyslet. Což je vlastně tak nějak to jediné, co s tím dělá. Zamýšlí se nad sebou. Obzvlášť během úzkostných stavů, kdy dokáže během minuty vymyslet sto příčin, proč se na něj jeho kluk co nevidět vykašle, nebo sto způsobů, jak co nevidět zemře. (Co když bude mít škytavku a škytnutím mu nadskočí srdce a šťouchne do plíce a ta se propíchne o žebro?!) Věří, že to nejlepší, co pro sebe v tuhle chvíli může udělat, je vést si deník. Terapii si zrovna dovolit nemůže. Měl nečekané výdaje. Jako každý měsíc. Už několik let. No a co. Vždyť pracuje jako redaktor ve One Way, české mutaci nejprestižnějšího časopisu o všem, co je krásné. To má celé dny kázat víno a pít vodu? No, zatím to vypadá, že mu nic jiného nezbývá. Ale to se možná brzy změní. Martin má totiž pádný důvod domnívat se, že je dědicem švédského trůnu. Třeba by mohl svůj deník vydat knižně? Byl by to takový Deník princezny, akorát ze života, protože by to nebyla fikce. Anebo jo? Ať každý věří, čemu chce.

Více
299 Kč Doporučená cena
V prodeji

Křest knihy Zůstane to v rodině

Křest knihy Zůstane to v rodině
| Autogramiády a křty

V Brně se v pátek 18. června konal křest nové knihy Martina Váši. A ukázalo se, že autor hitu Dělám si to sám neztratil nic ze své ironie a schopnosti okamžitě zvednout čtenářům náladu

Více informací

Detailní informace

Počet stran 232
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 20.05.2021
Formát 115x185 mm
Hmotnost 0,304 kg
Jazyk čeština
EAN 9788026719878
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Autor

Martin Váša

Martin Váša

Martin Váša pochází z Děčína, kde absolvoval školku, základku a obchodku. Pokračoval studiem angličtiny a francouzštiny na ZČU v Plzni, kde si nekoupil bakalářský titul. Byl recepčním v rádiu i klukem pro všechno v modelingové agentuře. Pak se stal redaktorem módy, jímž je dodnes. Pořád se nepřišlo na to, že neumí psát. S napětím očekává také to, kdy Luca Guadagnino zfilmuje jeho prvotinu Dělám si to sám (2017). Bude ho hrát Tilda Swinton. Žije v Praze a živí se.

Zobrazit profil autora