Markéta Lukášková na Colours of Ostrava

Zprávy

Spisovatelku Markétu Lukáškovou můžete letos potkat i na oblíbeném multižánrovém festivalu. Zastavte se v pátek 15. 7. mezi 14:45–15:45 na Europe stage! Čeká vás tam beseda o podcastech, po které se za svou oblíbenou autorkou můžete zastavit třeba pro podpis nebo na kus řeči.

Podcasty a tělák versus děják. Tak by se dal shrnout program besedy, která proběhne v pátek 15. 7. mezi 14:45–15:45 v rámci Colours of Ostrava. Na European stage budou o svých úspěšných podcastech debatovat tvůrci z gymu Železná koule a Markéta Lukášková, spisovatelka a autorka dějepisného podcastu Příběh, který se opravdu stal.

Ten úzce souvisí s knihou Co vás v dějáku nenaučili, která populární autorce na podzim vyjde. Právě podle něj totiž tato originální publikace vzniká. Seriálová propaganda, atentáty, útěky ze země v balonu a další skutečné příběhy… to všechno vám ukáže moderní české dějiny tak, jak je neznáte!

A pokud byste odpolední program nestíhali, najdete Markétu na stejné stage v 19:45, kdy startuje její přednáška v rámci projektu Pecha Kucha Night.