Markéta Lukášková | Motto.cz

Markéta Lukášková

Markéta Lukášková pochází z Českých Budějovic. Před maturitou jezdila rok do Prahy na žurnalistickou přípravku a pak nastoupila na brněnskou Masarykovu univerzitu. Studium ji ale zklamalo, chtěla praxi, a tak ho po dvou letech zanechala. Působila jako redaktorka časopisů Týden, Maxim, Faktor S, vedla Reflex.cz. V současnosti se věnuje copywritingu, přispívá na blog ČiliChili a přebytečné kreativní pnutí si vybíjí na Facebooku, při nákupu bot a vymýšlení nových tetování.

Související akce a aktuality

Turné Listování - Losos v kaluži

Turné Listování - Losos v kaluži
V listopadu a prosinci se můžeme těšit na nové turné projektu Listování, a to s naší knihou Losos v kaluži! A to není všechno - celého turné se osobně účastní i autorka knihy Markéta Lukášková.

Pokřtili jsme InTyMně

Pokřtili jsme InTyMně
Pokřtili jsme již třetí knihu Markéty Lukáškové - InTyMně. Po titulech Losos v kaluži a Panda v nesnázích se autorka pustila do autobiograficky laděného textu plného osobitého humoru.

Křest knihy InTyMně Markéty Lukáškové

Křest knihy InTyMně Markéty Lukáškové
01.11.2019 20:00 Činoherní kavárna, Praha
Srdečně vás zveme na křest již třetí knihy Markéty Lukáškové. InTyMně pokřtíme 1. listopadu od 20 hodin v Činoherní kavárně, Ve Smečkách 26, Praha.

Albatros Media newsletter

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.