Pokřtili jsme InTyMně | Motto.cz

Pokřtili jsme InTyMně

Zprávy

Pokřtili jsme již třetí knihu Markéty Lukáškové - InTyMně. Po titulech Losos v kaluži a Panda v nesnázích se autorka pustila do autobiograficky laděného textu plného osobitého humoru.

V pátek 1. listopadu jsme v Činoherní kavárně pokřtili již třetí knihu Markéty Lukáškové. Pokud někdo z přítomných dosud váhal, zda si novinku InTyMně má přečíst, po autorském čtení tomu tak rozhodně být nemůže. Autorčin styl plný osobitého humoru a nadhledu si získal celou kavárnu. 

V novince InTyMně nás autorka vtipně provede nejrůznějšími zážitky a kotrmelci svého života. S nostalgií i vtipem se vrátíme do času letních táborů, hokejového Nagana či prozvánění prvními mobilními telefony. Od dětské naivity se přes pubertální vzdor dostaneme až k někdy bolestné současnosti. 

 

Všechno, co neuložíte, se jednou ztratí. A ztratit vzpomínky na dětství a dospívání v devadesátkách a na přelomu tisíciletí, to by byla škoda. V této knize nejsou ty vaše, ale spousta z nich vám bude povědomá. Jsou dětsky naivní, pubertálně vzdorné a taky dospělácky bolestné. Budete se u nich smát, pokyvovat hlavou a pocítíte úlevu, že v tom všem zmatku, co se v životě děje, rozhodně nejste sami.