InTyMně | Motto.cz

Od sametové revoluce přes Nagano až k dospělosti

Všechno, co neuložíte, se jednou ztratí. A ztratit vzpomínky na dětství a dospívání v devadesátkách a na přelomu tisíciletí, to by byla škoda. V této knize nejsou ty vaše, ale spousta z nich vám bude povědomá. Jsou dětsky naivní, pubertálně vzdorné a taky dospělácky bolestné. Budete se u nich smát, pokyvovat hlavou a pocítíte úlevu, že v tom všem zmatku, co se v životě děje, rozhodně nejste sami.
Více
299 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Pokřtili jsme InTyMně

Pokřtili jsme InTyMně
| Zprávy

Pokřtili jsme již třetí knihu Markéty Lukáškové - InTyMně. Po titulech Losos v kaluži a Panda v nesnázích se autorka pustila do autobiograficky laděného textu plného osobitého humoru.

Více informací

Křest knihy InTyMně Markéty Lukáškové

Křest knihy InTyMně Markéty Lukáškové
| Činoherní kavárna, Praha | Autogramiády a křty

Srdečně vás zveme na křest již třetí knihy Markéty Lukáškové. InTyMně pokřtíme 1. listopadu od 20 hodin v Činoherní kavárně, Ve Smečkách 26, Praha.

Více informací

Detailní informace

Počet stran 208
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 31.10.2019
Formát 115x185 mm
Hmotnost 0,297 kg
Jazyk čeština
EAN 9788026716457
Věk od 15
Typ Kniha

Autor

Markéta Lukášková

Markéta Lukášková

Markéta Lukášková pochází z Českých Budějovic. Před maturitou jezdila rok do Prahy na žurnalistickou přípravku a pak nastoupila na brněnskou Masarykovu univerzitu. Studium ji ale zklamalo, chtěla praxi, a tak ho po dvou letech zanechala. Působila jako redaktorka časopisů Týden, Maxim, Faktor S, vedla Reflex.cz. V současnosti se věnuje copywritingu, přispívá na blog ČiliChili a přebytečné kreativní pnutí si vybíjí na Facebooku, při nákupu bot a vymýšlení nových tetování.

Zobrazit profil autora

Albatros Media newsletter

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.