V pasti lží


B.A. Paris

Komu můžete důvěřovat, když ani sobě ne? Psychologický thriller autorky bestselleru Za zavřenými dveřmi.

Knihám označeným zlatou pečetí Edice TOP věnujte zvýšenou pozornost! Předchází je pověst největších světových bestsellerů, které se dočkaly vřelého přijetí kritiky i čtenářů nebo získaly významná literární ocenění.

Neměla to dělat, vážně neměla. Aby si zkrátila cestu, vydala se Cass autem domů po neosvětlené, křivolaké a opuštěné cestě lesem. Venku navíc zuřila bouřka a ona v tom psím počasí uviděla na kraji cesty auto, v němž seděla jakási žena.

Zastavila kousek před ní a počkala, jestli nevystoupí, aby si řekla o pomoc. Když se nic nedělo, vyrazila k domovu, přece po ní nikdo nemůže chtít, aby vylezla z auta na déšť!

Druhý den zjistila, že právě tam, kudy jela, byla nalezena mrtvá žena v autě. Zavražděná žena.

Mohla ji zachránit? Nebo už byla mrtvá? A co kdyby byla na jejím místě ona sama? Manžel by se zlobil, kdyby věděl, že tamtudy jela… A tak nikomu nic neřekla.

Od té doby se jí ale začnou dít divné věci: zapomíná, kde nechala stát auto, jestli si vzala prášky, dokonce objedná kočárek, i když nemá dítě. V hlavě má jen tu mrtvou ženu a zmatek. Cítí velkou vinu, že se ji nepokusila zachránit.

A také to, že ji někdo sleduje…

Více
Získaná ocenění:
Goodreads Choice Awards, 2016, nominace v kategorii debut roku
Goodreads Choice Awards, 2016, nominace v kategorii Best Thriller
349 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Žánr thriller
Počet stran 328
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 29.03.2018
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,464 kg
Jazyk čeština
Původní název The Breakdown
Původní jazyk angličtina
EAN 9788026710950
Věk od 18
Edice TOP thriller
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Recenze

Právo - Paris napsala opět thriller s přesahem

„…Thriller V pasti lží je povedeným kouskem v žánru. Jeho silnou stránkou je totiž tematický přesah…“
Lucie Zelinková

neoluxor.cz - Uvězněná v pasti lží

„…V pasti lží je strhující román, který si zahrává se čtenářem a nutí ho skutečně přemýšlet nad tím, co je pravda a co jen výplod choré mysli. I ty nejobyčejnější události postupně získávají hrůzné obrysy něčeho mnohem víc. Něčeho, na co by na začátku nikdo nepomyslel…“
Kristýna Pekárková

Autor

B.A. Paris

B.A. Paris

B. A. Paris pochází z francouzsko-irské rodiny. Vyrůstala v Anglii, později se ale s rodinou přestěhovala do Francie, kde několik let pracovala v mezinárodní bance, poté se rekvalifikovala na učitelku a s manželem založila jazykovou školu. Nyní opět žijí v Anglii a mají spolu pět dcer. Její literární kariéru odstartoval psychologický thriller Za zavřenými dveřmi, který se stal světovým i českým bestsellerem. Následovaly další úspěšné tituly V pasti lží, Přiveď mě zpátky, Dilema a Terapie.

Zobrazit profil autora