Musím to vědět (audiokniha)


Karen Cleveland

Co uděláte, když zjistíte, že všechno, čemu jste dosud věřili, byla lež?

Vivian Millerová pracuje jako analytička CIA. Již několik let se snaží s týmem svých kolegů odhalit členy ruské spící buňky na území Spojených států. Poté co se jí podaří proniknout do počítače jednoho ruského špiona, narazí na složku tajných agentů. Pět na první pohled úplně obyčejných lidí. Jen o pár kliknutí myší později se ale všechno, na čem Vivian kdy záleželo, ocitá v ohrožení – její práce, manžel, dokonce i její čtyři děti...

Vivian slíbila, že bude chránit svoji vlast před všemi nepřáteli. Jenomže teď stojí před neřešitelnou volbou. Je rozpolcená mezi loajalitou a zradou, mezi láskou a podezřením. Komu lze věřit a může se vůbec rozhodnout správně?

Více
299 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Detailní informace

Žánr thriller
Počet stran 0
Datum vydání 21.06.2018
Formát 140x125 mm
Hmotnost 0,055 kg
Jazyk čeština
Původní název Need to Know
Původní jazyk angličtina
EAN 8594050424807
Věk od 15
Typ CD audio
Délka 7 hodin 47 minut

Autor

Karen Cleveland

Karen Cleveland

Karen Cleveland je bývalou analytičkou CIA – stejně jako protagonistka její prvotiny, špionážního thrilleru Musím to vědět, pro zpravodajskou službu pracovala osm let. Studovala na Fulbrightově stipendiu na Trinity College v Dublinu a promovala na Harvardově univerzitě. Žije v severní Virginii se svým manželem a dvěma dospívajícími syny.

Zobrazit profil autora