Za zavřenými dveřmi (brož.)


B.A. Paris

Thriller, který ohromil svět, vás přinutí pozorněji sledovat dokonalé páry kolem vás.

Knihám označeným zlatou pečetí Edice TOP věnujte zvýšenou pozornost! Předchází je pověst největších světových bestsellerů, které se dočkaly vřelého přijetí kritiky i čtenářů nebo získaly významná literární ocenění.

Každý zná někoho, jako jsou Jack a Grace. On je atraktivní a bohatý, ona má šarm a eleganci. Možná je nechcete mít rádi, ale máte. Rádi byste poznali Grace blíž. Jenže to je velmi obtížné. Ti dva jsou totiž nerozluční. Někdo by to mohl nazvat pravou láskou, jiný by se mohl ptát, proč Grace nikdy nezvedá telefon. Nebo proč s vámi nikdy nejde na oběd, pokud s ní není i Jack. A proč jsou na jednom okně mříže.

Někdy může být dokonalé manželství jen jednou velkou dokonalou lží.

Více
229 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Detailní informace

Žánr thriller
Počet stran 264
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 25.01.2018
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,296 kg
Jazyk čeština
Původní název Behind Closed Doors
Původní jazyk angličtina
EAN 9788026710646
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Autor

B.A. Paris

B.A. Paris

B. A. Paris pochází z francouzsko-irské rodiny. Vyrůstala v Anglii, později se ale s rodinou přestěhovala do Francie, kde několik let pracovala v mezinárodní bance, poté se rekvalifikovala na učitelku a s manželem založila jazykovou školu. Nyní opět žijí v Anglii a mají spolu pět dcer. Její literární kariéru odstartoval psychologický thriller Za zavřenými dveřmi, který se stal světovým i českým bestsellerem. Následovaly další úspěšné tituly V pasti lží, Přiveď mě zpátky, Dilema a Terapie.

Zobrazit profil autora