Staré hříchy vrhají dlouhé stíny. Jedenáctý případ Patricka Hedströma a Eriky Falckové.

Jedenáctý díl oblíbené série ze švédského městečka Fjälbacka s investigativní spisovatelkou Erikou Falckovou a vyšetřovatelem Patrikem Hedströmem.

Fjällbackou otřesou dvě hrozivé události, které spolu zdánlivě nesouvisí. Známý fotograf Rolf Stenklo je nalezen zavražděný v galerii, kde měl zahájit svou výstavu, a v rodině spisovatele Henninga Bauera, laureáta Nobelovy ceny za literaturu, dojde k brutální vraždě. Patrik Hedström a jeho kolegové se ocitají v mrtvém bodě, zatímco Erika Falcková se zabývá vraždou transsexuálního muže ve Stockholmu osmdesátých let. Brzy pochopí, že všechny tyto události mají kořeny v minulosti… a nedá si pokoj, dokud neodhalí pravdu v celé její děsivé podobě.

Více
449 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 376
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 12.10.2023
Formát 125x205 mm
Hmotnost 0,459 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 11
Původní název Gökungen
Původní jazyk švédština
EAN 9788026725435
Věk od 18
Edice Detektivky
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Recenze

knihydobrovsky.cz - Kukačka

„Především si však užijete nadmíru zajímavé a napínavé čtení s překvapivým rozuzlením, v němž se několikrát přenesete také do Stockholmu roku 1980. Tahle knížka vás bude bavit tak, že se od ní nebudete moci odtrhnout, a tak to má být.“

Autor

Camilla Läckberg

Camilla Läckberg

Oblíbená a oceňovaná švédská autorka detektivek vydává své knihy již ve více než 50 zemích světa a celosvětově prodala přes 35 milionů výtisků. Opakovaně obsazuje přední příčky skandinávských bestsellerových žebříčků a v roce 2011 se dokonce stala šestou nejprodávanější autorkou v celé Evropě. Hlavními hrdiny její detektivní série jsou spisovatelka Erika Falcková a detektiv Patrik Hedström. Všechny díly se odehrávají v autorčině rodné Fjällbacce. Zatím posledním, jedenáctým dílem série je Kukačka (česky 2023).

Zobrazit profil autora