Jen trochu lásky


Katarína Gillerová

Ti, kdo odešli bez rozloučení, se jednou vrátí

Evženii neustále někdo opouští. Musela vyrůstat bez rodičů pod dohledem přísné tety a nyní si zvyká na nepřítomnost manžela i mladší sestry. Z prázdného bytu, kde ji pronásledují vzpomínky, uniká do cizích domácností, kde hlídá děti, které by raději sama vychovávala. Ale místo toho ji trápí samota a spousta nezodpovězených otázek. Nejen ona před druhými skrývá tajemství. Ani na první pohled harmonická manželství nejsou dokonalá. Přitom stačí jen trochu lásky, aby život byl snesitelnější.

Může za nepříznivý osud rodinná tragédie, po níž si Evženie začala vážit dříve všedních věcí. Kdyby se v dětství nechovala sobecky, všechno mohlo být jinak. Možná je nepříznivá přítomnost jen trestem za její dřívější chování. Evženie se musí vydat ve stopách své sestry, aby se konečně dozvěděla, co Emu přimělo nečekaně zmizet.

Více
349 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 288
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 17.09.2020
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,432 kg
Jazyk čeština
Původní název Iba trochu lásky
Původní jazyk slovenština
Překladatel Adam Chromý
EAN 9788026718581
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Autor

Katarína Gillerová

Katarína Gillerová

Narodila se v Kremnici a vyrostla v Žiaru nad Hronom, kde vystudovala střední ekonomickou školu. Po maturitě odešla do Bratislavy a při zaměstnání absolvovala Ekonomickou univerzitu. Je vdaná, má jednoho syna a pracuje jako ekonomka. Autorka, která je označována za slovenskou Danielle Steelovou, v Česku vydala více než desítku románů pro ženy. Patří mezi ně Zapomeň na minulost (2012), Kroky v dešti (2017), Cizí ložnice (2018), Život plný iluzí (2020), Jen trochu lásky (2020) či Dívka v zrcadle (2021). Na knihu Příliš mnoho tajemství navázala volným pokračováním Příliš mnoho vzpomínek. Zpestřením její tvorby je mysteriózní thriller Mlha mezi námi.

Zobrazit profil autora