Sesterstvo sobotního sauvignonu


Gill Sims

Jedna sedmička téhle čtyřce nikdy nestačí. Od autorky bestselleru Proč máma pije.

Otázka není, jestli Claire potřebuje skleničku. Otázka je, jestli existuje dost velká sklenička. Manžel jí zahnul s nejlepší kamarádkou. Děti na ni volají sociálku, kdykoliv jim dá k večeři zeleninu. Naštěstí ale potkává nové kamarádky, které spojuje náklonnost k tekuté terapii. Společně snad Claire přesvědčí o tom, že život zraje jako to víno. Nebo aspoň o tom, že nabízí něco lepšího než jen žehlení a věčné posluhování přechytralým potomkům.

Nová kniha Gill Sims je stejně vtipná jako její bestsellerová debutová série… Jestli jste si mysleli, že autorka úspěšného blogu Peter and Jane vás nedokáže rozesmát podruhé, tak jste se spletli.

- The Sunday Post

Více
399 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 360
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 30.03.2023
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,444 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Gill Sims
Původní název The Saturday Night Sauvignon Sisterhood
Původní jazyk angličtina
Překladatel Jakub Chodil
EAN 9788026724544
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor

Gill Sims

Gill Sims

Gill Sims je autorkou slavného a mimořádně úspěšného blogu a facebookové stránky Peter and Jane. Žije ve Skotsku se svým manželem, dvěma dětmi a dvěma border teriéry, protože jeden border teriér jí evidentně nezpůsobil dost potíží. Mezi její zájmy patří (kromě popíjení vína) trávení času na sociálních sítích, hledání ztraceného mládí a jednoho ze psů, když se rozhodne sám vydat na jednu ze svých pravidelných potulek, zatímco se snaží zabránit druhému psovi, aby sežral kdejaký humus. Její debut Proč máma pije se stal bestsellerem roku 2017 podle žebříčku britského týdeníku The Sunday Times a byl nominován na debutový román roku British Book Awards. V žebříčku The Sunday Times se umístily i následující knihy v sérii Proč máma nadává, Proč je mámě všechno u ***! a Proč máma zase pije.

Zobrazit profil autora