Noste svoji tvář s Bárou Nesvadbovou | Motto.cz

Noste svoji tvář s Bárou Nesvadbovou

• Autogramiády a křty

Přijďte ve čtvrtek 15. 8. na charitativní beauty akci s názvem „Noste svoji tvář s Bárou Nesvadbovou“. Kromě toho, že pomůžete dobré věci, můžete se těšit i na autorské čtení Báry Nesvadbové z knihy Laskonky.

Výtěžek z celého dne bude věnován jedenáctileté Agátce. Akce s názvem „Noste svoji tvář s Bárou Nesvadbovou“ se koná ve čtvrtek, 15.8. od 11:00 do 19:00 hodbiOrganica Ateliéru, Lomená 14, Praha 6. Cena vstupenky na akci je 750 Kč a je možné ji zakoupit na e-shopu www.biorganica.cz. Po zakoupení vstupenky je potřeba zarezervovat si svoje místo na Inlight terapii i líčení na e-mailu: radostova@biorganica.cz. Kapacita míst je omezena.

U skleničky skvělého vína se můžete těšit na:

Maximální odpočinek & hýčkání pleti v podobě filmové terapie Inlight

Líčení Zuii Organic v duchu projektu „Noste svoji tvář“

Autorské čtení Báry Nesvadbové z knihy Laskonky (začátek v 17:00)

Především však na to, že společnými silami můžeme pomoci mladé dívce s vážným postižením změnit její život. Finanční prostředky z prodeje vstupenek budou věnovány na speciální péči pro jedenáctiletou Agátku upoutanou na invalidní vozík, konkrétně na intenzivní rehabilitace, které jí mohou pomoci postavit se na nohy.

Albatros Media newsletter

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.