Manželka mezi námi (audiokniha)


Sarah Pekkanen, Greer Hendricks

Která je ta druhá? Psychologický thriller o manželství, zradě a nebezpečných pravdách.

Knihám označeným zlatou pečetí Edice TOP věnujte zvýšenou pozornost! Předchází je pověst největších světových bestsellerů, které se dočkaly vřelého přijetí kritiky i čtenářů nebo získaly významná literární ocenění.

Budete se domnívat, že čtete o žárlivé ženě a její posedlosti tou, kterou ji bývalý manžel nahradil. Budete se domnívat, že čtete o ženě, která se chystá vstoupit do manželství s mužem, jehož miluje. Budete se domnívat, že první manželka byla nesnesitelná, a není divu, že ji muž opustil. Budete se domnívat, že znáte všechny pohnutky, celou minulost a detaily tohoto milostného trojúhelníku... Radši se nic nedomnívejte.

Více
349 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Žánr detektivka
Počet stran 0
Datum vydání 22.10.2018
Hmotnost 0,054 kg
Jazyk čeština
Původní název The Wife Between Us
Původní jazyk angličtina
EAN 8594050425491
Věk od 15
Edice Audioknihy
Typ CD audio
Stopáž 12 hodin, 5 minut

Autor

Sarah Pekkanen

Sarah Pekkanen

Sarah Pekkanen po studiích a cestě do Evropy začala pracovat jako novinářka. Pak se stala matkou tří synů a novinářskou kariéru ukončila. Napsala svůj první román The Opposite of Me a poznala svou redaktorku Greer Hendricks. Společně s ní později napsala také úspěšný román Manželka mezi námi .

Zobrazit profil autora

Autor

Greer Hendricks

Greer Hendricks

Greer Hendricks strávila více než dvě desetiletí jako redaktorka nakladatelství Simon & Schuster. Psala pro The New York Times a Publishers Weekly. Žije na Manhattanu s manželem a dvěma dětmi. Jako spisovatelka debutovala románem Manželka mezi námi, který napsala společně se Sarah Pekkanen.

Zobrazit profil autora