Vzplanutí | nakladatelství

Vzplanutí


Jiří Březina

Hromada popela byla ještě včera lidským tělem. Další případ poručíka Volfa.

Nadpřirozený jev, zvláštní shoda okolností, nebo rafinovaná snaha zničit důkazy? To je případ, nad kterým kroutí hlavou i vyšetřovatel požárů. Najít odpovědi rozhodně nebude snadné. Poručík Tomáš Volf na novém působišti v Praze mezi nové kolegy zrovna nezapadl a na složité vyšetřování je tak vlastně sám. Pomůže mu návrat k uzavřenému případu, který začal podobně hrůzným nálezem? Může se ale stát, že narazí na něco, co změní život hned několika lidí.
Více
Získaná ocenění:
Cena Jiřího Marka, 2020, Nejlepší detektivka roku 2019
299 Kč Doporučená cena
V prodeji

Beseda a autogramiáda Jiřího Březiny

Beseda a autogramiáda Jiřího Březiny
| Knihkupectví Luxor OC Nový Smíchov | Autogramiády a křty

Přijďte na autorské čtení, besedu a autogramiádu oblíbeného autora detektivek Jiřího Březiny k jeho nové knize Vzplanutí. Budeme se na vás těšit 30. května od 17 hodin v knihkupectví Luxor v OC Nový Smíchov v Praze. 

Více informací

13. února pokřtil Jiří Březina svou novou detektivku

13. února pokřtil Jiří Březina svou novou detektivku
| Zprávy

13. února pokřtil Jiří Březina, držitel ceny Jiřího Marka, v rodných Českých Budějovicích svůj nový detektivní román Vzplanutí.

Více informací

Další tituly z řady "Detektiv Volf"

Detailní informace

Počet stran 264
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 07.02.2019
Formát 125x205 mm
Hmotnost 0,388 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 3
EAN 9788026714279
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Video

Autor

Jiří Březina

Jiří Březina

Jiří Březina se narodil v Českých Budějovicích. Vystudoval Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy a živí se jako textař webových stránek. Miluje chození po horách a věnuje se elektronické hudbě. Stál u zrodu českého vydání kultovní knihy o hudebním průmyslu KLF: Manuál (Jak se dostat na vrchol hitparády). Jeho první detektivka Na kopci získala v roce 2013 Cenu Jiřího Marka za nejlepší český detektivní román. V následující detektivní sérii uvedl na scénu hlavní postavu policisty Tomáše Volfa.

Zobrazit profil autora