Nebezpečná hra


Camilla Läckberg

Nejvyšší sázkou je život a prohrát můžou všichni

Je silvestr a na souostroví nedaleko Stockholmu se snáší noc. Čtyři dospívající kamarádi Max, Liv, Anton a Martina slaví v domě Maxova otce, zatímco jejich rodiče odešli na party do vedlejšího domu. Alkohol teče proudem a teenageři z legrace začnou hrát monopoly. A aby to nebyla nuda, trochu vylepší pravidla. Začíná to nevinně, ale s množstvím vypitého alkoholu jsou sázky a úkoly čím dál odvážnější a troufalejší. Na povrch se derou potlačované city i nejtemnější tajemství a ze silvestrovské oslavy se rychle vytrácí dobrá nálada. Ještě než skončí tahle noc, někdo zaplatí za svoje činy.
Více
269 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Žánr thriller
Počet stran 120
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 23.09.2021
Formát 125x205 mm
Hmotnost 0,235 kg
Jazyk čeština
Překladatel Vendula Nováková
EAN 9788026720898
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Recenze

knihazaknihou.cz - Nebezpečná hra

...Ačkoli vás čeká pouhých cca 120 stran, celé dílo působí velmi uceleně a ani zápletkami se zde nešetřilo. Dynamické tempo a čtivý, jednoduchý styl ještě více umocňuje originální děj. Temné tajemství, které se ukrývá za slovy každé postavy, dodává celému vyprávění úzkostný nádech a žene zvědavé čtenáře ke svému nevyhnutelnému konci.“...

Autor

Camilla Läckberg

Camilla Läckberg

Oblíbená švédská autorka detektivek začínala jako ekonomka, avšak kurz tvůrčího psaní ji navedl novým směrem a vynesl ji až na přední příčky skandinávských žebříčků bestsellerů. Hlavními hrdiny její série detektivek jsou spisovatelka Erika Falcková a detektiv Patrik Hedström. Všechny díly se odehrávají v autorčině rodné Fjällbacce. Její knihy vychází ve více než 50 zemích světa, prodeje již překročily 15 milionů výtisků. V roce 2006 získala titul pro švédskou autorku roku a v roce 2011 se stala šestou nejprodávanější autorkou v celé Evropě.

Zobrazit profil autora