Cyklistka | nakladatelství

Cyklistka

Osud poslední baronky


Jana Poncarová

Osud poslední šlechtičny z rodu Battaglia. Od autorky bestselleru Podbrdské ženy.

V rozpadajícím se zámečku v jihočeských Bratronicích dožívá Blanka, poslední členka šlechtického rodu Battaglia. Osamělá stará baronka nemá sílu pečovat o budovu a pozemky, které patřily její rodině po generace, a tak jen mlčky přihlíží pomalému rozkladu a zkáze. Ví, že je poslední a nezbývá jí moc času. Z letargie ji vytrhne nečekaná návštěva. Studentka žurnalistiky Klára přijíždí do Bratronic, aby o baronce napsala článek. Rozhovory s Klárou Blanku přimějí vzpomínat na minulost, na její dávný pestrý život – i na její osudovou lásku, po které jí zůstal jen nikdy nepřečtený dopis.
Více
399 Kč Doporučená cena
V prodeji

Křest knihy: Cyklistka od Jany Poncarové

Křest knihy: Cyklistka od Jany Poncarové
| Autogramiády a křty

Protagonistka nového románu Jany Poncarové, baronka Blanka z rodu Battagliů, byla vášnivou cyklistkou. A proto proběhl plzeňský křest knihy ve čtvrtek 17. června stylově – v kavárně cyklistického centra Bikeheart.

Více informací

Rozhovor s Janou Poncarovou

Rozhovor s Janou Poncarovou
| Knižní novinky Zprávy

Každým dnem vyjde nová kniha Jany Poncarové – Cyklistka. Vyzpovídali jsme u té příležitosti autorku a přinášíme vám krátký rozhovor, ve kterém se dozvíte třeba i to, co bylo inspirací pro námět chystané novinky.

Více informací

Detailní informace

Počet stran 360
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 10.06.2021
Formát 125x205 mm
Hmotnost 0,506 kg
Jazyk čeština
EAN 9788026720355
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Recenze

kultura21.cz - Jana Poncarová – Cyklistka

... „Pro milovníky tohoto žánru bude skutečným čtenářským zážitkem, který ještě umocní vydařený konec.“ ...

Autor

Jana Poncarová

Jana Poncarová

Jana Poncarová žije v Plzni, je novinářka a copywriterka. V příbězích, které píše, hledá pravdu o světě a vlastní osvobození. V roce 2018 debutovala úspěšným románem Podbrdské ženy, který sleduje osudy tří generací žen žijících v podhůří Brd. O rok později vyšel román Eugenie inspirovaný skutečným osudem plzeňského hotelu Continental a jeho majitelky.

Zobrazit profil autora