Karamelová džungle


Tereza Salte

Štěstí je volba. Od autorky bestselleru Šlehačková oblaka a blogu TerezaInOslo.

Tereza Salte si ráda maluje svůj život podle snů, ke kterým mnohdy vede velmi klikatá a strastiplná cesta. Ve své druhé knize vypráví příběh o společném podnikání se svým norským manželem a vkládá do něj vzpomínky na dětství a na své fascinující cesty. Tentokrát Tereza a John Erik opouštějí Oslo, stěhují se do Prahy a rozhodnou se vstoupit do džungle byznysu. Bez jakýchkoli zkušeností s podnikáním, ale s velkým nadšením zakládají firmu a hledají životní balanc a štěstí. Kniha vás vtáhne do soukromí dvou mladých lidí, kteří se vzájemně doplňují, učí a touží do svého života vrátit kousek skandinávské pohody.

Více
349 Kč Doporučená cena
V prodeji

Pohled do života blogerky Terezy Salte

Pohled do života blogerky Terezy Salte
| Knižní novinky

Autorka bestselleru Šlehačková oblaka a blogu TerezaInOslo se podruhé představuje knižně. A tentokrát z Norska zamíří zpátky do Prahy…

Více informací

Detailní informace

Počet stran 304
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 15.10.2020
Formát 115x185 mm
Hmotnost 0,404 kg
Jazyk čeština
EAN 9788026718932
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Recenze

ctenipodlavici.cz - Tereza Salte – Karamelová džungle

„Karamelová džungle je oproti první knize mnohem vyzrálejší a působí i pokorněji.“

Autor

Tereza Salte

Tereza Salte

Od pěti let se věnovala gymnastice a stala se mistryní České republiky i Norska. Vystudovala politologii na FF UK. V roce 2011 se přestěhovala do Osla, kde absolvovala magisterské studium. V Oslu žila až do roku 2015, poté se se svým norským manželem John Erikem vrátila do Prahy, kde momentálně společně provozují agenturu Elite Bloggers a vychovávají syna Williama. Její blog TerezaInOslo zvítězil v letech 2014 a 2015 v anketě Czech Blog Awards v kategorii Life. V roce 2019 získal Terezin podcast V oblacích nejvyšší ocenění v soutěži Podcast roku v kategorii Lifestyle. Čtenářského úspěchu se dočkala i její knižní prvotina Šlehačková oblaka.

Zobrazit profil autora