Foukneš do pěny | Motto.cz

Foukneš do pěny


Radka Třeštíková

Nebude to lehké, ale bude to jízda

Sbalte si do tašky všechna svoje trápení, úzkosti, zmatek, křivdy, nevyřčená slova a nevyřešené záležitosti a vydejte se spolu s hlavní hrdinkou na svoji vlastní cestu. Kniha nejprodávanější české autorky současnosti vás ve svému příběhu vezme až na konec světa.
Více
349 Kč Doporučená cena
V prodeji

Nová kniha Radky Třeštíkové!

Nová kniha Radky Třeštíkové!
| Knižní novinky

Nejprodávanější česká spisovatelka současnosti bere čtenáře v novém románu Foukneš do pěny na jízdu jejich života.

Více informací

Detailní informace

Počet stran 256
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 14.05.2020
Formát 125x205 mm
Hmotnost 0,297 kg
Jazyk čeština
EAN 9788026718024
Věk od 15
Typ Kniha

Recenze

idnes.cz - Foukneš do pěny

„Autorka udržuje čtenáře ve střehu i v napětí, jen někdy možná zbytečně prvoplánově přehání. Je však rozhodně mistryní slovních spojení, která jsou v jedné chvíli zosobněná poetika, ve druhé syrová expresivní tříšť. Kdepak romantika, tady se jde na dřeň.“

Autor

Radka Třeštíková

Radka Třeštíková

Radka Třeštíková je nejprodávanější českou autorkou současnosti. Narodila se a vyrůstala na Jižní Moravě, v Praze vystudovala práva a sedm let se jim profesně věnovala. Prvotinu vydala v roce 2014, největšího ohlasu zatím dosáhla svou třetí knihou Bábovky, která se stala literární událostí roku 2016. Mimořádně úspěšný byl i následující román s detektivní zápletkou Osm a kniha Veselí, ve které se hlavní hrdinka vrací z Prahy do Veselí nad Moravou, odkud autorka pochází. Její šestá kniha Foukneš do pěny vás vezme až na konec světa.

Zobrazit profil autora

Albatros Media newsletter

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.