Notting Hill pod sněhem


Jules Wake

Najde pravou lásku dřív, než roztaje sníh?

Náhodné setkání v londýnském metru přivede Viole do cesty muže, který musí být konečně tím pravým. Oba mají totiž spolupracovat na stejném školním vánočním představení, což přece nemůže být náhoda. Hráčka na violu touží po svátcích plných lásky. Příbuzné, kteří si zvykli na to, že bude navěky nezadaná, by ráda vyměnila za někoho, kdo ji opravdu miluje. Nate má bonus v podobě roztomiNáhodné setkání v londýnském metru přivede Viole do cesty muže, který musí být konečně tím pravým. Oba mají totiž spolupracovat na stejném školním vánočním představení, což přece nemůže být náhoda. Hráčka na violu touží po svátcích plných lásky. Příbuzné, kteří si zvykli na to, že bude navěky nezadaná, by ráda vyměnila za někoho, kdo ji opravdu miluje. Nate má bonus v podobě roztomilé dcerky, ale přesto není ideálním adeptem. Jeho manželka sice dala přednost kariéře v zahraničí, ale kdykoliv se může vrátit domů. Vysnila si Viola příliš nereálný dárek? Vánoce jsou přece časem splněných přání… i těch nejodvážnějších.

Kniha se odehrává v nejromantičtější čtvrti Londýna Notting Hill v období Vánoc. Jules Wake čtenářům nabízí stejně okouzlující atmosféru jako kultovní film Notting Hill s Julií Roberts a Hughem Grantem v hlavních rolích. Zasněžený Londýn je pro lásku jako stvořený.

Více
399 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Detailní informace

Počet stran 368
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 29.10.2020
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,464 kg
Jazyk čeština
Původní název Notting Hill in the Snow
Původní jazyk angličtina
Překladatel Světlana Pavlíková
EAN 9788026718987
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Autor

Jules Wake

Jules Wake

Než se rodačka z Yorkshiru stala spisovatelkou, pracovala ve světě PR pro mnoho známých značek. Díky této zkušenosti měla možnost zdokonalit své spisovatelské dovednosti a také poznat mnoho evropských měst, která se objevují v její literární tvorbě. Jules Wake snila o dráze spisovatelky už od svých deseti let. V roce 2014 debutovala knihou Talk to Me. Její druhý román Pozdrav z Itálie se stal bestsellerem. Kniha je obsahově volně propojená s dalšími příběhy S láskou z Paříže a S láskou z Říma. Vánoční atmosféru autorka zachycuje v románech S láskou z Londýna a Notting Hill pod sněhem. Příběhy Jules Wake se odehrávají v kulisách atraktivních destinací stejně jako oblíbená série Romantické útěky (Cukrárna v Paříži, Hrad ve Skotsku), kterou autorka napsala pod jménem Julie Caplinová.

Zobrazit profil autora