Rok ve Svatojánu


Eva Francová

Čtyři roční období očima Evy Francové – autorky úspěšných Kuchařek ze Svatojánu.

Čtyři roční období očima Evy Francové – autorky úspěšných Kuchařek ze Svatojánu.

Prožijte neobyčejný rok s Evou Francovou, oblíbenou Kuchařkou ze Svatojánu! Naučíte se připravovat chutná a zdravá jídla podle netradičních receptů. Seznámíte se s prastarými zvyky a rituály, které můžete dělat při slunovratu, rovnodennosti nebo na Hromnice. A poznáte zázračné účinky bylin, jejich použití při domácím léčení, v kuchyni a také v přívětivé domácí magii. Souzněním s přírodou, zvířaty i celou zemí získáte pocit harmonie a spokojenosti.

Více
399 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Detailní informace

Počet stran 352
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 07.09.2017
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,74 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 4
Řady Svatoján
EAN 9788026709220
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Video

Recenze

cbdb.cz - Rok plný darů přírody

„…Prostě a jednoduše – knížka stojí nejen za přečtení, ale hlavně za vlastnění, protože je to pokladnice rad, k níž se budete chtít často a rádi vracet…“
Veronika Košťáková

Autor

Eva Francová

Eva Francová

Výtvarnice a fotografka na volné noze, která se rozhodla opustit město a žít se svou rodinou uprostřed přírody ve Svatojanském újezdu nedaleko Jičína. Mnoho fanoušků si získala nejen originálním přístupem k vaření a novými, vždy pečlivě vyzkoušenými recepty, ale i neuvěřitelným klidem a pohodou, které čtenářům předává prostřednictvím svého blogu Kuchařka ze Svatojánu. Právě ten se stal základem pro sérii jejích knih o vaření. Televizní diváci ji znají z hostování v pořadu Kouzelné bylinky.

Zobrazit profil autora