Zápisník alkoholičky | Motto.cz

Zápisník alkoholičky


Michaela Duffková

Poslední sklenička… dnes už popáté. Kniha podle blogu, který získal cenu Magnesia Litera.

Michaela Duffková je mladá matka, která se rozhodla otevřeně promluvit o své závislosti na alkoholu i o složité léčbě. Chcete vědět, proč je tak těžké přiznat si problém s pitím? Proč není překážkou závislosti ani malé dítě? Co bylo autorce motivací k léčbě a jak vypadal první rok po ní? Všechny odpovědi přináší otevřená a přímá zpověď abstinující alkoholičky. Upřímně sdílená zkušenost o pádu doslova na dno vzbudila velký zájem veřejnosti, Michaela získala za svůj blog cenu Magnesia Litera a začala o závislosti veřejně přednášet. Dnes se věnuje svému vysněnému projektu – centru pro prevenci a léčbu závislosti na alkoholu. „Příběh Míši Duffkové je skvělým příspěvkem k destigmatizaci ženského alkoholismu a současně unikátní výpovědí o bolesti i naději.“ prof. PhDr. Michal Miovský, Ph.D. přednosta Kliniky adiktologie 1. LF UK a VFN
Více
299 Kč Doporučená cena
V prodeji

Otevřená zpověď abstinující alkoholičky

Otevřená zpověď abstinující alkoholičky
| Knižní novinky

Jak vypadá boj se závislostí na alkoholu? O tom nám v otevřené zpovědi poví autorka blogu, který získal ocenění Magnesia Litera.

Více informací

Detailní informace

Žánr non-fiction
Počet stran 248
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 30.01.2020
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,38 kg
Jazyk čeština
EAN 9788026717072
Věk od 15
Typ Kniha

Autor

Michaela Duffková

Michaela Duffková

Michaela Duffková vstoupila do veřejného povědomí jako autorka blogu Zápisník alkoholičky, za který získala cenu Magnesia Litera. Z její iniciativy vzniklo léčebné a komunitní centrum Alkos, které se zabývá léčbou a prevencí závislosti na alkoholu. Je zaměstnaná v Národním ústavu duševního zdraví, kde pracuje mimo jiné na projektech zaměřených na destigmatizaci duševních onemocnění. Je vdaná, má dceru a dva anglické buldoky. Ráda cestuje s rodinou starým obytným volkswagenem.

Zobrazit profil autora