S láskou z Paříže


Jules Wake

Tím nejlepší vánočním dárkem… jsi ty

Román plný lásky od autorky Romantických útěků Julie Caplinové píšící pod jménem Jules Wake. Paříž je pro mnohé nejromantičtějším městem na světě, ale Siena z francouzské metropole prchá před panovačnou matkou a snoubencem, kterého více než láska zajímá byznys a společenské postavení. Útočiště hledá u sestry nedaleko Londýna, ale Laurie změnila plány, a tak Sieně dělá společnost věčně nespokojený Jason. Společné bydlení je pro oba velkou komplikací, ale postupem času si jeden na druhého zvykají. Jejich původně pracovní víkend v Paříži se promění ve chvíle plné touhy. Od Sieny se ovšem očekává, že se vrátí do Francie. Vánoce jsou však časem splněných přání, ne povinností. A její sen může splnit jedině Jason. Ten se však do vztahu se ženou, která nemá vyřešenou minulost, nehrne. Je nejvyšší čas ujasnit si priority a začít doopravdy žít.
Více
399 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 360
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 10.10.2022
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,4 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 2
Řady S láskou
Původní název From Paris With Love This Christmas
Původní jazyk angličtina
Překladatel Klára Krasula
EAN 9788026723653
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Recenze

knihazaknihou.cz - S láskou z Paříže

...„Jules to zkrátka s romantikou umí a tak vám naservíruje koláž vzrušujících chvilek, trochu vaření támhle, trochu vybraného vína tuhle, okouzlující sněhovou Paříž a voila – čtivý a přitažlivý román je na světě.“...

Autor

Jules Wake

Jules Wake

Než se rodačka z Yorkshiru stala spisovatelkou, pracovala ve světě PR pro mnoho známých značek. Díky této zkušenosti měla možnost zdokonalit své spisovatelské dovednosti a také poznat mnoho evropských měst, která se objevují v její literární tvorbě. Jules Wake snila o dráze spisovatelky už od svých deseti let. V roce 2014 debutovala knihou Talk to Me. Její druhý román Pozdrav z Itálie se stal bestsellerem a zajistil jí úspěch po celé Evropě. Kniha je obsahově volně propojená s dalšími romány S láskou z Paříže a S láskou z Říma.  Příběhy Jules Wake se odehrávají v kulisách atraktivních destinací stejně jako oblíbená série Romantické útěky (Cukrárna v Paříži, Kavárna v Kodani a další), kterou autorka napsala pod jménem Julie Caplinová.

Zobrazit profil autora